Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

SİNCAN ATATÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYLARI

SİNCAN ATATÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYLARI

SİNCAN ATATÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYLARI

Sincan Atatürk Mahallesi Muhtar Adayları arasında yarış gittikçe kızışıyor. Mevcut adaylar arasında ise Nurcan Günal gerek mahalle sakinlerinin teveccühleri, gerekse vaatleri olarak bir adım öne çıkıyor. Atatürk mahallesinde ikamet eden bir çok kadın ise Nurcan Günal hanımefendinin mahalleleri için ciddi bir şans olduğunu düşünüyor.

Nurcan Günal yaklaşık 25 yıldır aynı mahallede ikamet eden, mahallenin sorunlarını çok iyi bilen, Sincan’da doğup, büyüyen biri. 18 yıldır ticaretin içinde olmasının getirisi ile her gün onlarca mahalleli ile de iletişim halinde. Dolayısı ile Nurcan Hanım mahalle sakinlerininde muhtarından ne beklediğini çok iyi biliyor.


SİNCAN ATATÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYLARI

Nurcan Hanım 1974 Yılı doğumlu olup, evli ve 3 çocuk annesidir. Sincan atatürk mahallesi muhtar adayları konusunda mahalle sakinlerinden gelen ciddi ısrarı üzerine aday olmuştur. Ankara Rehberi’nin bölgede yaptığı saha çalışmalarında rakiplerinden çok daha önde olduğunu tespit ettiği Nurcan GÜNAL‘ın muhtar olarak seçileceğine şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.