Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

HURDACI MAMAK

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Yiğit Metal

Firma Yetkilisi: Emrah Öztürk – 0531 210 74 99

Firma Yetkilisi: Oktay Öztürk – 0536 258 17 80

Firma Yetkilisi: Oruç Öztürk – 0541 974 61 01

Adres: ANKARANIN HER BÖLGESİNE HİZMETİMİZ VARDIR.


HURDACI MAMAK

Hurdacı Ankara sayfamızdan hepinize merhaba. Bu hafta size geri dönüşüm hizmetlerimizin işleyişi hakkında bilgi vereceğiz. Hurdacı Keçiören ve Hurdacı Etlik ismi ile aralıksız devam ettiğimiz faaliyetlerimizin açılımlarını yapacağız. Tabi ki aklınızda eğer hurda satmak ile ilgili bir düşünce varsaa alabileceğiniz parayı ve elinizdeki hurdanın değerini de sayfamızdan öğrenebileceksiniz. Gelin şimdi metalden bakıra kadar Hurdacı Altındağ temel prensipleri ve işleyişine yakından bakalım.

Hurdacı Mamak yaklaşık otuz yıldır piyasada hurda ürünlerin işlenmesi anlamında faaliyet göstermektedir. Bu işe diğer ismi ile geri dönüşüm olarak ta hitap edebiliriz. Hurdanın kelime anlamı sizinde bildiğiniz üzere daha önce kullanılan, işe yarar bir ürünün zaman, çevre, yada kullanıma bağlı olarak deforme olması, iş görememesi, işe yaramamasıdır. Bu yorumdan yola çıkarak her tarafı bozulmuş, dişleri kırılmış, tarama görevini yerine getiremeyen bir tarağada pekala hurda diyebiliriz. Ancak her hurda değerli değildir. Bu nedenle özelliğini yitirip artık kullanılamayacak durumda olan her nesne geri dönüşüme sokulamaz. İçlerinden yanlızca hurdacı abidinpaşa ekibimizin iş sahasına girecektir.

hurdacı yenimahalle yetkilileri de gelin diğer arkadaşlarımızın açıkladığı hurda kelimesinin anlamını taçlandıracak şekilde geri dönüşüm konusunda bilgi versin. Nedir bu geri dönüşüm? Acaba her ürün geri dönüştürülebilir mi? Yada amacı ne geri dönüşümün. hurdacı yenimahalle ile birlikte bu konunun üzerinde duracağız.

Geri dönüşüm daha önce kullanılarak ömrünü tamamlamış olan bir ürünün tekrar piyasaya kazandırılma sürecidir. Bu süreçte hurdacı pursaklar ekipleri piyasadan hurdaları toplar. Daha sonra toplanan eşyalar büyük dönüşüm merkezlerine getirilir. Hurdacı Çubuk genellikle dönüştürülecek ürünlerin getirildiği merkezlerden bir tanesidir. Buranın yanı sıra Ankara’nın en büyük dönüşüm merkezlerine hurdacı sincan ve hurdacı yenikent te örnek gösterilebilir.

Bu merkezlerde komple bir otomobil hurdasını bile dakikalar içerisinde dümdüz edebilecek güce sahip makineler bulunmaktadır. Bu makineler öylesine güçlüdür ki, hurdacı eryaman tarafından getirilen bir kamyon metali sadece bir saat içerisinde öğütmüştür. Dev dişlileri ve kesicileri sayesinde hızla dönerek avına dişini geçiren avcı misali her şeyi paramparça eden makineler hurdacı etimesgut çalışmaları ile göze batmaktadır.

gölbaşı hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hurdacınız bir telefon ile vermiş olduğunuz adrese ulaşır. Kombi, sarı, bakır, metal gibi her türlü hurdanızı adresinizden alır. hurdacı incek hattımızı arayarak elinizdeki hurdaları bize verebilir, bu sayede para kazanırken doğamızı korumamıza yardımcı olabilirsiniz.

hurdacı çankaya iletişim bilgileri de yukarıda yer almaktadır. Arkadaşlarımızın hurdacı dikmen gibi başkentin her bölgesine hizmeti vardır. hurdacı çayyolu ve hurdacı ümitköy için merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Geri dönüşümün önemini ve her aşamasını anlattığımız yazımızın sonuna geldik. Hurdacı Balgat herkese iyi günler diler.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ