Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

AYVALI TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Seçkin Elektronik

Firma Yetkilisi: Murat Kılıç

Tel: 0312 330 63 02

Gsm: 0535 330 63 02

Adres: Yükseltepe Mah. Mehtap Cad. No: 157/B Keçiören – Ankara

ŞENTEPE TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ
Firmamız şentepe televizyon tamir servisi olarak hizmet vermektedir. Cihazlarınızın tamamı profesyonel ekiplerimizce tamir edilir. Ayrıca yükseltepe televizyon tamir servisi olarak ta hizmetlerimiz bulunmaktadır. ayvalı televizyon tamir servisi gün boyu sizlerden gelen arıza taleplerini değerlendirir. Eğer müşterimiz arzu ederse cihazlarını merkezimize kendileri getirebilir. Eğer televizyonlarını teknik servis ekibimizin evlerinden almalarını istiyorlarsa yenimahalle televizyon tamir servisi müşteri hizmetleri ile iletişime geçer. Müşteri hizmetlerimize ulaşan arıza kayıtları servis ekibimize iletilir. gün içerisinde planlanan saatte müşteri evinden cihaz araca yüklenerek merkeze doğru yola çıkar.

YENİMAHALLE TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ
Yenimahalle televizyon tamir servisi yaptığı her tamirat firmamızın garantisi altındadır. Teknik servis personelimizin tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Firmamız kesinlikle yaptığı hiç bir tamiratta orjinal olmayan yada çıkma parçalar kullanmaz. Değişecek olan parçaların tamamı markanızın birebir orjinal parçaları ile değiştirilir.
ayvali-televizyon-tamiri-adres, ayvali-televizyon-tamiri-telefon, ayvali-televizyon-tamiri-iletisim, ayvali-televizyon-tamiri-ulasim

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ