Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA DAVULCU ZURNACI

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ANKARA DAVULCU ZURNACI

Ankara Davul Zurna konusunda bir hizmet arıyorsanız oldukça şanslısınız. Ankara Rehberi editörleri bu hafta Ankara Davul Zurna Kiralama firmasının konuğu oldular. Bugüne dek kullanıcılarından gelen hiçbir isteği geri çevirmemek için elinden geleni yapan firmamız yine müşterilerinin sesine kulak verdi ve bizden en fazla bilgi almak istedikleri bir konuda harika bir araştırma yaptı. İşte size düğünden tutunda, kına gecelerine kadar, sünnetten gelin çıkartmaya kadar her işimizde ihtiyaç duyduğumuz davul zurna ekiplerini tercih etmemizi kolaylaştıracak harika bir rehber.

Ankara Davulcu Zurnacı müzisyenleri ile hoş bir sohbet gerçekleştirdik. İlk paragrafımızda ki linkleri tıklayarak bu güzide insanlar hakkında sizde daha yakından bilgi sahibi olabilirsiniz. Kendileri ile muhabbetimizde alanları ile ilgili sizin merak ettiğiniz ne varsa sorduk. Grup lideri Talat bey hiç sıkılmadan bütün sorularımızı cevapladı. Ankara Davul Zurna olarak çalışmalarını yıllardır devam ettiren arkadaşlarımız Ankara’nın en fazla tercih edilen firması. Her programa yöresel kıyafetleri ile katılarak izleyenlere sadece müzik ziyafeti sunmakla kalmıyor, şovlarını tam bir görsel şölene de dönüştürüyorlar.

Kalitenin bir hayli düşük olduğu bir sektörde bu denli temiz ve titizlikle işlerini yapan birilerine rastlayınca haliyle şaşırıyor insan. Hemen hemen herkesin davul zurna ekiplerine yönelik hoş olmayan bir kaç hatırası vardır mutlaka. Düğünlerde rezalet bir şekilde bahşiş toplamaya çalışanından tutunda, programa sarhoş gelenine kadar hemen hemen her türlü olumsuzlukları herkes yaşamıştır.

Sizinde ağzınız bu tip insanlar nedeni ile yandıysa kesinlikle artık müsterih olun. Çünkü Ankara Davul Zurna ekibi ile çalışırsanız bugüne dek gördüğünüz tek bir olumsuzluğu bile kesinlikle yaşamayacaksınız. Bırakın yukarıda vermiş olduğumuz örnekte olduğu gibi programa sarhoş katılmalarını, işlerine o kadar özen gösteriyorlar ki müşterilerinin karşısına sakal traşı olmadan bile çıkmıyorlar. Üstelik her grup üyesi alanında onlarca madalyaya layık görülmüş, yarışmalarda birincilikleri olan gerçek birer sanatçı.

Ankara Davulcu Zurnacı kiralama fiyatları ise bütün bu kalitelerine rağmen oldukça ekonomik. Sadece 225 tl ye bu güzide ekibi rahatlıkla Ankara’nın her bölgesine işiniz için davet edebiliyorsunuz. Firma sahibi Burak Bey Rehberimize yapmış olduğu açıklamada Ankara’nın en uygun fiyatları ile hizmet verdiklerini belirtti. Detaylar için www.ankaradavulzurna.net adresini ziyaret edin. Site içeriğinde firmanın bütün faaliyet alanlarını bulacaksınız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ