Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA DAVUL ZURNACI

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ANKARA DAVUL ZURNACI

Ankara Davul Zurnacı firmasından herkese merhaba. Müsaade ederseniz önce kendimizi tanıtalım. Davul da Kerim Ayhan, zurna da Talat Çankal olarak hizmet veren 2 müzisyeniz. Yaklaşık 25 yıldır bu müzik aletlerini ustalık ile çalıyoruz. Sizlere Ankara Davul Zurna Kiralama konusunda elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Alanımızda ki bütün uzmanlığımız ve profesyonelliğimiz ile bizi çağırdığınız programların kusursuz geçmesini sağlıyoruz.

Değerli Ankaralılar. Bugüne kadar çeşitli organizasyonlarınızın müzisyenliğini üstlendik. Bizi çağıran hiç kimseyi şahsımızı tercih ettikleri için pişman etmedik. Sizler için en güzel havaları çaldık. Mutlu anlarınıza tanıklık ettik. Sevinçlerinizi,  üzüntülerinizi kısacası duygularınızı paylaştık. Alanlarda edindiğimiz tecrübe ile başka konularda sıkıntı yaşasanız bile size yardımcı olmaya çalıştık. Problemleri birlikte aştık. Bunca yıl sahnelerin değişmez davul ve zurna ekibi olduk. Bize güvenen değerli Ankara halkına bir kez daha en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Biz ailece müzisyeniz. Daha 3 yaşında iken boynumuza astığımız tencere takımlarını davul yapar oynardık. Sesi çıkan her aleti elimize alır onlarla yatardık. Bütün aile fertlerimiz müzik ile uğraşmakta. Hal böyle olunca çok küçük yaşlarda Davul ve zurna çalmayı öğrendik. Zannederim 5 yaşımda iken kendi müzik aletimi profesyonelce çalabiliyordum. Yedi yaşımda babamla köy düğünlerine katılmaya başladım. Babam bana küçük bir zurna yaptırmıştı. Düğün alanında ki davetliler hep şaşırırdı küçücük bir çocuğun bu aleti çala bilmesine.

Aradan uzun yıllar geçti. Artık iyice ergenlik çağına girdiğimde evlendim. Ben yaşıtlarımın aksine biraz erken evlendim. Ülkemizin en buhranlı zamanlarında zor şartlar altında çalıştım. O zamanlar çocukluktan gelen yeteneğimi kullanıp ek iş olarak düğünlere gitmeye başladım. Bu konuda o kadar iyiydim ki 35 – 50 yıllık müzisyenlere taş çıkartıyordum. Gittiğim her yerde başka programlara beni dinleyenler tarafından davet ediliyordum. Bu sayede yavaş yavaş ciddi bir çevre edindim. Bir süre sonra bir baktım ki işten başımı kaldıramıyorum. Davul ve Zurna çoktan benim mesleğim olmuş. 15 yaşımdan beri profesyonel olarak bu aletlerle iş yapıyorum.

Her işimizi dürüstlükle yaptık. Aldığımız işlere zamanında katıldık. Kimsenin kalbini kırmadık. Bahşişe önem verip davul ve zurna şovunu insanlar için eziyet haline dönüştürmedik. Gittiğimiz yerlerde yemek isteyip insanların üzerine yük olmadık. Ankara Davul Zurna firmasını kurduğumuzdan beri müşteri memnuniyeti kapsamında çalışıp bize iş verenlere layık olmak istiyoruz. Allah’ın izni ile 2018 yılında gerçekleşecek bütün düğün ve gelin çıkartma organizasyon işlerinize de talibiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ