Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA KINA ORGANİZASYONU

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ANKARA KINA ORGANİZASYONU

Müşteri anket ve değerlendirmeleri ile gerçekleştirdiğimiz çalışmada 2017 senesinin en iyi organizasyon firması Ankara Kına Organizasyon oldu. Firma ayrıca faaliyet gösterdiği bir diğer alan olan Ankara Davul Zurna Kiralama alanında da ödüle layık görüldü. Bu muhteşem başarının arkasında harika bir ekip var. Peki anketimize katılan binlerce insan içerisinden bu kadar büyük bir müşteri memnuniyetini nasıl sağladılar buyurun hep birlikte kendilerinden dinleyelim.

Firma yöneticisi Yeliz hanım Ankara’nın en iyi hizmetini en uygun fiyata sunduk diyor. İşinden keyif alan bir ekip ile çalıştıklarını ve programın rezervasyonu oluşturulur oluşturulmaz profesyonelce bir hazırlığın başladığını sözlerine ekliyor. Asla para odaklı değil, insanların hayatlarında ki en güzel günlerinde onların bir daha unutamayacakları bir organizasyon ile karşılarına çıkmayı düşünerek bütün çalışmaları yönlendirdiklerini ifade ediyor. Üstlendikleri sorumluluğun bilincinde olan bu güzide ekip gerek düğün sahipleri için, gerekse misafirler için her şeyin mükemmel gitmesi için uğraşıyor.

Peki firma bu kadar bilinir olmayı nasıl başardı? Buyurun hep birlikte firmanın reklam departmanı sorumlusu Burak beyden dinleyelim. ‘Başkent Organizasyon kurulduğu günden beri reklam departmanı sorumlusuyum. Firmamız faaliyete başladığında mucize organizasyonlarımızı mümkün olduğu kadar çok kişi ile buluşturma ihtiyacımız doğdu. Sonuç olarak en iyi hizmeti herkes hak ediyordu ve sadece merkezimize yakın lokasyonlarda bilinir olmayı hiç düşünmedik. Gerek radyo, gerek yerel televizyon kanalları ve gazeteler olmak üzere medyanın her unsurunu etkin bir şekilde kullandık.

Yüz binlerce broşür dağıttık Ankara’nın her ilçesine. Sadece internet sitemize başka firmalarının toplam bu iş için ayırdıkları sermaye kadar yatırım yaptık. Sosyal medya kanallarında mümkün olduğunca kitlemize ulaşmaya çalıştık. Aradan kısa bir zaman geçtiğinde sadece Ankara’da değil Türkiye’nin her yerinden insanlar firmamızı biliyordu. Ankara Davul Zurna gittiği her yerde kimsenin hayatında görmediği şovlara imza attı. Bu nedenle müşteri kitlemiz her daim kalıcı oldu’.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ