Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

BAŞKENT ORGANİZASYON

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BAŞKENT ORGANİZASYON

Başkent Organizasyon sizlere Ankara’da hizmet vermektedir. Firmamızın kuruluş amacı tüketiciyi hayatlarının en güzel gününde gerçekten eğlendirebilmek ve onları kusursuz organizasyonlarla buluşturmaktadır. Aynı zamanda katıldığımız her programda baştan sona kadar komple organizasyonu yöneterek ortaya çıkabilecek aksaklıkların önüne geçebilmek, daha akıcı ve eğlenceli bir gece yaşanmasına katkıda bulunmaktır. Böylece düğün, nişan yada kına sahipleri hiçbir detay ve angarya işlerle uğraşmadan kendi şölenlerinin tadına varacaktır. Her organizasyon sahibi eğer işleri için bizimle anlaştıysa kendi organizasyonunda misafir olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Firmamız organizasyonun alanına giren her konuda faaliyetlerini sürdürse de ana hizmet alanlarımız aşağıda ki gibidir.

Ankara Kına Gecesi Organizasyonu şirketimizin temel hizmet alanlarından birini oluşturur. Her sezon gerek anlaşmalı olduğumuz kına salonlarının aracılığı ile, gerek tavsiye üzerine, gerekse dijital, işitsel ve yazılı reklamlarımız sayesinde binlerce kına organizasyonu yaparız. Çalıştığımız her alanda olduğu gibi kına organizasyonlarında da Ankara’nın en uygun fiyatlarını müşterilerimizle buluşturuyoruz. Değişen şartlara ayak uyduruyor, genç kızlarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Aralıksız devam eden malzeme ve ekipman yatırımlarımızla sadece şehrimizin değil Türkiye’nin en büyük organizasyon şirketi olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz.

Şirketimiz kına organizasyonlarının yanında davul zurna ekibi kiralama, hostes kız kiralama, palyaço kiralama, orkestra kiralama ve seymen ekibi, halk oyunları, mehter ekibi kiralama gibi birbirinden farklı alt dallarda da ticaretine aralıksız devam ediyor. Ancak davul zurna kiralama için ayrı bir parantez açmamız gerekir.

Ankara Davul Zurna müşterilerimizin beklentilerinin de üzerinde hizmet aldıkları yoğun çalışma alanlarımızın başında gelir. Konusunda uzman müzisyenlerimiz ile katıldığımız her davet tam bir şölen havasında geçer. Arkadaşlarımız kalabalığı coşturmayı, anlık beklentilere karşılık verebilmeyi çok iyi bilirler. Üstelik kalite standartlarımız, vizyon ve misyonumuz gereği aldığımız her işte müşteri mağduriyetinin önüne geçilir. Programlara son anda katılamama, bahşiş için misafirlerin ve düğün sahibinin rahatsız edilmesi gibi hususlar kiralama işini bizden yapanların asla karşılaşmayacakları durumlardır. Bu nedenle seçim yapılırken iyi düşünmeli, fiyatın yanında başka kriterlerde kiralanan firma yada kişilerden sorulmalıdır. En rekabetçi çözümlerimiz ile yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yukarıda ki linklerin herhangi birine tıklayarak sitemize ziyaret gerçekleştirebilir, bizim hakkımızda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ