Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

İYİ PARTİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İYİ PARTİ

İyi Parti Genel Merkezi: Mustafa Kemal Mahallesi, 06510 Çankaya/Ankara adresindedir. İyi partinin şu anki haritalarda yazan iletişim telefon numarası: 0312 408 08 08 şeklindedir. İyi Parti ülkemizde yeni kurulan bir siyasi partidir. Genel başkanı Meral Akşener hanımefendidir. İyi parti millet vekilleri arasında Mhp den istifa eden Koray Aydın da bulunmaktadır. Kuruluş ideoloji merkez olan partinin daha ilk günlerden hayli sempatizanı olduğu ve ilgi gördüğü söylenebilir. Çoğunluğunu MHP li muhaliflerin oluşturduğu parti bugün her kesimden destek görmektedir. İyi Parti Ankara il ve ilçe teşkilatları hemen hemen bellidir. Bunun yanısıra Ülke geneli çok hızlı bir şekilde teşkilatlandırma gerçekleştiren partinin ilk seçimlerde ki başarısı şimdiden merak unsurudur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

 1. Ethem gödelezli dedi ki:

  İzmir’de iletişime geçebileceğimiz il başkanı
  Veya ulaşacağız bir telefon numarası istiyoruz
  Partinin her kademesinde göreve hazırız

 2. admin dedi ki:

  İyi Parti Genel Merkezine ait telefon numarası yukarıda yer almaktadır ve aktiftir. Dileyenler kırmızı ile yazılmış olan bu telefon numarasını arayabilir.

 3. ŞAMİL dedi ki:

  ŞAMİL YÜCEL’IN YENİ YIL MESAJI.
  SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU BUNCA BAĞIRMANA, ÇAĞIRMANA, KENDİNİ YORMANA, ONCA KİLOMETRE YÜRÜYÜP AYAKLARINI KAN VE REVAN İÇİNE BIRAKMANA, CAN GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE ATMANA, BAKAN TARAFINDAN TEHDİT EDİLMENE, MAHKEMEYE GİTMENE VE TAZMİNAT ÖDEMEN İÇİN HAKKINDA BUNCA DAVA AÇILMASINA NE GEREK VAR. ALLAH’A SAYGININ VE AKLININ GEREĞİ OLARAK ALLAH’IN VE YÜZDE 99 MÜSLÜMAN OLAN HALKIMIN HUZURUNDA BENİM GİBİ SAYIN DİNDAR CUMHURBAŞKANI’NA AŞAĞIDAKİ SORULAR SOR. SOR Kİ, SENDE, TOPLUM DA VE SAYIN DİNDAR CUMHURBAŞKANI’ DA HUZURA KAVUŞSUN. ALLAH’DA SENDEN HOŞNUT OLSUN. LAİKLİK İLKESİNİ KOYAN ATATÜRK’TE ANITKABİR’ DE HUZUR İÇİNDE UYUSUN. YILLARDIR ÇATIŞMA HALİNDE OLAN İKİ ORTAK DEĞERİMİZ OLAN DİN VE LAİKLİK SÜRTÜŞMESİ DE SONA ERSİN. ATATÜRK’ÜN PARTİSİNE BU YAKIŞIR. BAKIN ATATÜRK NE DEMİŞ. BEN ARKAMDA HİÇBİR AYET, HİÇBİR DOGMA BIRAKMADIM. BENİM REHBERİM AKIL VE İLİMDİR. SİZDE YAKIŞAN ONUN İZİNDEN GİTMEKTİR.
  SAYIN DİNDAR CUMHURBAŞKANI İKİMİZDE YARATAN ALLAH’IN HUZURUNDA SORUYORUM. SORULARIMA YANIIT İSTYORUM.
  PEKİ, YÜCE ALLAH:
  Kullarına hayvan der mi?( Araf 179) Önce dinde zorlama yoktur. Deyip( Bakara 256) Sonra kim İslamiyet ten başka bir dine yönelirse onun ki kabul edilmeyecektir. Der mi?( Ali imran 85 )Dileseydi onlar puta tapmazlardı. Der mi?( Enam 107) Puta tapanları bulduğunuz yerde öldürün. Der mi?( Tevbe 5) Sizler ot gibi yerden yetiştirdim. Söyler mi? ( Nuh 17) Amel defteri sağdan verilen ne mutlu o sağcılara. Der mi?(Vakıa 8) Amel defteri soldan verilen yazık o solculara. Söyler mi? (Vakıa 41) Sevmeseniz de savaş size farz kılındı. De mi? Allah ve Melekleri Muhammed’de salât ederler. Der mi?( Ahzab 55) Allah senin gelmiş ve geçmiş günahlarını bağışlasın. Der mi?( (Muhammed 2) Kadınları dövün. Der mi?( Nisa 34) Mirasta erkeğe iki kadına bir verin. Der mi?(Nisa 11)Kadınlar sizin tarlanızdır dilediğiniz yerden varın. Der mi?(Bakara 223)Zina eden kadınlarınız için dört tanık çağrın. Söyler m?(Nisa 15) İki kadının şahitliği bir erkeğin şahitliğine bedeldir. Der mi?( Bakara 282) Bana ve Peygamber’e karşı gelenlerin ellerini ve ayaklarını çaprazlama olarak kesin. Söyler mi?( Maide 33) Pusu kurun namaz kılmayanları ve zekât vermeyenleri öldürün. Der mi?(Tevbe 5) Müslümanların canlarını ve mallarını cennet vermek suretiyle satın aldım. Der mi? (Tevbe 111) Kullarına beddua eder mi?( Lehep 1) Ey Peygamber şu kadınlar sana helal diğerlerine haram kıldım. Der m? ( Ahzab 50,51? Ey Peygamber evlatlığın Zeyd eşinden ayrıldı onun eşini sana helal kıldım. Der mi? Kullarına Merkep der mi?( Cuma 5) (Enam 143) Yarattığı kullarına hayvan der mi?( Araf 179) Bir insanla konuşur mu? (şura 51) Kırk yanşa gelince Allah’a yönelin. Der mi?( Ahkaf 15 ) Dağlara taşlara koşan atlara yemin der mi? ( Adiyat 1 ) Şeytan haklı çıktı kulları mı yoldan çıkardı. Der mi? ( Sebe 20 ) Evlatlığının eşini sana helal, ama senin eşlerini ona haram kıldım. Der mi?(Ahzab 53 ) Bir ayete namaz, iki, başka bir ayete üç ve diğer bir ayete dört vakittir. Der mi?( Rum 17, İsra78, Hud 114) Dişe diş, göze göz, kulağa kulağı farz kıldık. Der mi? ( Made 45) Suçluların suçları kendilerinden sorulmaz. Der mi?
  ŞAMİL YÜCEL
  DÜŞÜNÜR VE ARAŞTIRMACI.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ