Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

HAMAMÖNÜ SU ARITMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Teknosas Su Arıtma Sistemleri

Firma Yetkilisi: Levent Kurt

Tel: 0312 395 24 64

Mail: info@teknosassuaritma.com

Web: www.teknosassuaritma.com

Adres: İvedik Osb. 1411 Sokak No: 5 İvedik -Yenimahalle ANKARA


ANKARA SU ARITMA

Ankara Su Arıtma sizin ve sevdikleriniz için en doğru seçim. Markamız imzası ile ürettiğimiz cihazlarımız Dünya’nın en iyi cihazları olarak gösterilmektedir. Faaliyet gösterdiği her alanda ‘önce insan’ şuuru ile çalışmalarını şekillendiren firmamız daha üretim aşamasında hiçbir fedakarlıktan kaçınmayın 1. sınıf en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Keçiören Su Arıtma Arge çalışma ekibi sürekli daha kaliteli sular için aralıksız projeler geliştiriyor. Dev laboratuarımızda son ürettiğimiz ürünün bir tık daha gelişmişini yapabilmek için milyonlarca liralık yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Etlik Su Arıtma yöneticileri ile giriştiğimiz bu zorlu işlemler sonucunda evrende bulunan en iyi su arıtma cihazlarını kullanımınıza sunabiliyoruz.

Yenimahalle Su Arıtma fabrikamızın kurulma aşamasında A dan Z ye bütün makine ve ekipmanı %100 yerli mallardan ürettik. Biz Türk mühendislerine güvendik! Bu anlamda gerek kendi sektörümüzde faaliyet gösteren gerekse farklı sektördeki girişimci ve sanayicilerimize örnek olduk. Nitekim bir çok Avrupa ülkesi kullandığımız alt yapıyı satın almak istedi. Ancak binbir emek ve yılların çabası ile geliştirdiğimiz teknolojiyi bize teklif edilen tutar ne olursa olsun asla satmayı düşünmedik.

Batıkent Su Arıtma ürünleri olan arıtma cihazları da tıpkı alt yapımız gibi %100 yerli ürünler olarak tarihe geçti. Her ne kadar şu an Ankara’nın yerel bir reklam firmasında makalemizi okuyor olsanız da bizi sadece Ankara’da hizmet veren bir firma olarak düşünmeyin. Bundan 15 yıl önce Vatanımızın her karış toprağına ürünler götürdük ve montajlar yaptık. Yaklaşık 10 yıldır da bütün dünyaya ürettiğimiz su arıtma cihazlarının pazarlamasını ve ithalatını yapıyoruz.

Demetevler Su Arıtma kalitesi ve fiyatı ile sadece ülkemizin değil bütün dünyanın tercih ettiği ortak markadır. Ülkemizin gelişmesine katkıda bulunduğumuz için gururluyuz. Çünkü sadece italatlarımız ile binlerce kişiye iş imkanı vermekle kalmayıp bir Türk markasını dünyanın en tercih edilir markası yaptık.

Etimesgut Su Arıtma bir avuç inançlı gencin hiç bir zorluk karşısında yılmayıp hayata geçirdikleri nadide bir eserdir. Dünya’nın tercih ettiği markamız sınır dışında ki fiyatların en az yarısına kendi milletimizin kullanımına sunulur. Değerlerimizi ve ilkelerimizi kurulduğumuz günden beri unutmadık. Aldığımız bu karar, doğduğumuz, doyduğumuz topraklara bir vefa borcudur.

Eryaman Su Arıtma tam 13 yıldır bölgede sizlere hizmet vermektedir. Bu bölgede kullanılan gerek ev tipi su arıtma cihazları gerekse ofis tipi su arıtma cihazlarının en az %90 nı bizim cihazlarımızdır.

Sincan Su Arıtma ise daha geçen yaz faaliyete geçmiş olup akıllara durgunluk veren bir gelişim ile binlerce eve arıtma cihazı takmış ve Sincan halkını güvenilir, kaliteli, lezzetli içme suyu ile buluşturmuştur. Herkes hak ettiği suyu içebilsin diye her bütçeye uygun ödeme koşulları ve kampanyaları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Mamak Su Arıtma özellikle son yıllarda hazır sularda çıkan ardı arkası kesilmeyen skandallardan sonra kapı kapı bölgede gezmiş ve ürün tanıtımı yapmıştır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verdiğimiz değerli müşterilerimiz bizi bağrına basmış hak ettikleri sunumu bizden almıştır. Abidinpaşa Su Arıtma birlikte ücretsiz keşif ve montaj ile sattığımız ürünlerle artık suyunuz Teknosas markasının güvencesi altında.

Pursaklar Su Arıtma düşünen değerli müşterilerimiz eğer isterlerse ürünlerini bizden ücretsiz alıp deneyebilir. Evet yanlış duymadınız. Bizi arayın gelelim ve su arıtma cihazınızı evine bağlayalım. Size bir ay gibi bir kullanım süresi verelim. Siz bu süre içerisinde suyumuzun kalitesini ölçün ve deneyin. Size verilen sürenin sonunda eğer cihazımızdan memnun kalmamış olursanız ne montaj ücreti, ne cihaz ücreti nede kullanım ücreti hiçbir şey ödemeyin. Zaten cihaz evinize geldiğinde hiçbir ad altında 1 tl bile güvence bedeli almayacağız. Eğer siz samimiyetiniz ile cihazımızdan memnun kalmadığınızı yetkililere bildirirseniz cihazımızı söküp gidiyoruz.

Çubuk Su Arıtma herkese şiddetle tavsiye edilir. Bildiğiniz gibi bundan kısa bir süre önce Ankara’nın suyuna kızılırmak ve bir kaç bölgenin daha suyu bağlanmış maalesef şehrimizin su kalitesi her geçen yıl biraz daha düşmüştür. Yaptığımız araştırmalar özellikle Çubuk bölgesinin bundan çok daha fazla etkilendiğini ortaya koymaktadır. Bu sebeple bölgede oturan herkesi sağlıklı su içmeye davet ediyoruz.

Akyurt Su Arıtma içme suyu analiz raporunda evlerimizde kullandığımız musluk sularının bırakın bize faydalı olmasını zararlı bile olduğunu ortaya koymuştur. Musluk sularının içinde bulunan bakteri ve mikro organizmalar vücudumuzda tedavisi zor olan hastalıklara yol açmaktadır. Çocuk ve yaşlılarda bağışıklık sistemini zayıflatırken karın ağrısı, ishal ve bazı bağırsak problemlerini ortaya çıkartmaktadır. Hal böyle olunca musluk suyunun arıtılması kaçınılmaz olarak ortaya çıkar. Sizde sonbahar kampanyalarımızdan yararlanarak böyle sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Beypazarı Su Arıtma için bizi arayan değerli müşterilerimiz seçimlerinden dolayı asla pişman olmayacaklar. Siparişleriniz bir gün içerisinde değerlendirilir. Arkadaşlarımız ücretsiz montaj için sizi adresinizde ziyaret eder. Sadece 1 saat içerisinde ürününüz kullanıma hazır hale getirilerek tarafınıza sunulur.

Çankaya Su Arıtma servinin hızlılığı ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ile sadece sorunları çözme odaklı çalışmaktadır. Bizim için haksız müşteri yoktur. Yanlış yapan ve memnuniyetsizliğe sebep olan firma yönetim kadrosu vardır. Bu nedenle filitre değişimlerinde, teknik servislerimizde her şeyi sizin gönlünüze sinecek şekilde yapıyoruz.

Çayyolu Su Arıtma sizler için diğer bölgelerde olduğundan çok daha mantıklı. İzlenimimiz odur ki bölgede oturan hemen hemen herkes damacana su kullanmaktadır. Standart bir aile en az hafta da bir yada iki adet damacana su sipariş etmekte ve bu yıllığa vurulduğu zaman ciddi bir ücret ortaya çıkmaktadır. Şimdi size bir teklifimiz var. Damacana suya göre yarı yarıya daha az bir giderle su arıtma cihazımıza sahip olabilirsiniz. Üstelik en az yarı yarıya daha kaliteli bir suya sahip olarak.

Ümitköy Su Arıtma içinde aynı şey geçerlidir. Zaten bu iki bölgenin sadece söylenişi farklı olup aynı coğrafya kordinatlarını işaret etmektedirler. Değerli tüketici hazır suya ödediğiniz rakamın çok daha altına bir ücretle arıtma taktırmak hemde daha sağlıklı su içmek istemezmisin?

Dikmen Su Arıtma ofisimize ulaşmak için en üstte bulunan telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır. Hatta şu an tüm alımlarda %25 indirim kampanyası sadece bu bölgeye ait olmak şartı ile devam etmektedir. Müşteri temsilcinize mutlaka dikmen bölgesinden aradığınızı bildirin. Gerekli indirim derhal yapılacaktır.

Balgat Su Arıtma kendisini tercih eden müşterilerine teşekkürü borç bilir. her sene olduğu gibi markamızın en fazla satış yapan şubesi yine Balgat Su Arıtma Cihazı olmuştur. Bize yaşattığınız bu haklı gurur için size minnettarız.

Bağlıca Su Arıtma Bağlıca’nın son yıllarda ki gelişmesine sessiz kalmamış arka arkaya yaptığı broşür dağıtımı, radyo ve televizyon reklamları, birebir kapı çalışmaları ve internet reklam gibi tanıtım araçlarının hepsini kullanıp bölgede kısa sürede etkinliğini artırmıştır. Şu an bir çok villa da Teknosas markası vardır. Servis ekibimizden bir araç sürekli bölgede bekleyerek taleplere anında karşılık vermektedir.

İncek Su Arıtma ayrı bir şirket olmayıp genel merkez tarafından idare edilmektedir. Bu bölgeden yapılan her sipariş merkezimizin müşteri hizmetlerine düşer. Uzman arkadaş,mız talebinizi inceleyerek ilgili birime iletir. Sonuçta mevcut sisteminiz için teknik destek te istiyor olabilirsiniz, yeni sistem bağlatmak ta istiyor olabilirsiniz. Sizinle ya teknik servis ekibi yada pazarlama ekibi temasa geçecektir.

Gölbaşı Su Arıtma ilçemiz merkeze uzak olsa da her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. En iyiye ulaşmak çok kolay. İsteyin yeter. Sadece bir dakikalık telefon görüşmemizden sonra dünyanın en iyi suyunu kapınıza getiriyoruz. Hemen arayın.

ETİKETLER
hamamonu-su-aritma, hamamonu-su-aritma-cihazi, hamamonu-su-aritma-cihazi-firmalari, hamamonu-ev-tipi-su-aritma-cihazi, hamamonu-ev-tipi-su-aritma, hamamonu-en-iyi-su-aritma-cihazlari, hamamonu-tezgahalti-su-aritma-cihazi, hamamonu-ofis-icin-su-aritma-cihazi, hamamonu-sanayi-tipi-su-aritma

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ