Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

BAĞLUM ÇİÇEKÇİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Asel Çiçekçilik

Firma Yetkilisi: Şahin KARADAŞ

Gsm: 0535 682 74 29

Adres: Bağlum – Ankara


 

Bağlum Çiçekçi sizlerden aldığı güç ile yoluna devam etmektedir. Pursaklar merkezli olarak kurulan Asel Çiçekçilik dürüst ve ahlaklı çalışması ile kısa zamanda bölgede herkes tarafından tanınan bir firma olmuş ve en fazla tercih edilen firmalar arasına adını yazdırmıştır. Bölgede ki başarısını Ankara geneline yayma arzusunda olan firmamız yaptığı doğru yatırımlarla önce Bağluma – daha sonrada Keçiören merkeze şubeler açıp müşterilerine en iyi hizmeti sunma garantisi ile faaliyetlerine devam etmiştir.

Bağlum Çiçekçi özel günlerinizin değişmez adresi olarak karşınıza çıkar. Firmamız yaptırdığınız çiçeği adresinize teslim edebilir. Anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü gibi sektörümüz için yoğun kabul edilen günlerde bile Asel Çiçek faaliyetlerine kusursuz bir şekilde devam eder. Müşteri hizmetlerimiz, çiçek yapımında kullanılan personelimiz ile talebe karşılık verebilme noktasında kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Bağlum Çiçekçi kaliteli ürünleri sektörünün en uygun fiyatına mal etme başarısı göstermeye çalışır. Tam anlamı ile müşteri memnuniyetinin hem iyi ürün, hemde rakipsiz bir fiyatla gerçekleşeceğini düşünen firmamız bu alanda ki çalışmalarını da hız kesmeden devam ettirmektedir. Bağlum Çiçekçi talep ve şikayetlerinizi anında değerlendirebilmek için sizden şu an bile telefon beklemektedir.

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ