Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

YENİMAHALLE HALI YIKAMA

YENİMAHALLE HALI YIKAMA

YENİMAHALLE HALI YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Yenimahalle Halı Yıkama olarak yığınla paralar vererek aldığınız halıları yıkaması için teslim ettiğiniz firmaya güvenmelisiniz yoksa yanlış yıkama ile sizlerin halılarınızda tahribat meydana getirerek zarara uğramanıza neden olabilirler halılarınızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız doğru tercih Yenimahalle Halı Yıkama olan firmamız sizlerin iyiliği için çalışmaktadır. Yenimahalle Halı Yıkama Fiyatı mükemmel bir temizliği sizleri düşünen fiyatlarımız ile gerçekleştiriyoruz böylesine mükemmel olan bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız telefonlarımızı arayarak yardım alabilirsiniz. Yenimahalle Halı Yıkayan Firmalar arasında mükemmellik içeren bir hizmet sunan tek firma olarak Ankara’nın her yerinde iş başında. Halı Yıkama Yenimahalle sizler için tüm personellerini alanında eğitimlere tabii tutmuştur.

Yenimahalle Halı Yıkama Nasıl Yapılır paranızı nereye verdiğinizi bilmek istiyorsanız ve bunun gibi sorularınıza cevap almak istiyorsanız diğer makalelerimizde yer verdiğimiz açıklamalardan faydalanabilirsiniz.

ETİKETLER

yenimahalle-hali-yikama, yenimahalle-hali-yikama-fiyati, yenimahalle-hali-yikayan-firmalar, hali-yikama-yenimahalle, yenimahalle-hali-yikama-nasil-yapilir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ