Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ÜMİTKÖY STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÜMİTKÖY STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Ümitköy Stor Perde Yıkama olarak Çankaya bölgesinin ve Ankara’nın birçok bölgesinin de stor perde yıkama işlemini gerçekleştiren firma Ümitköy Stor Perde Yıkama markası ile hizmet veriyoruz. Ümitköy Stor Perde Yıkama Fiyatı sadece bölgesinin değil Ankara’nın her yerinde en uygun fiyatları ile stor perde yıkama işini yapmaktayız müşteri temsilcimizden fiyatlarımızı öğrenmeden stor perde yıkatmayın. Ümitköy Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında üstün yıkama kalitesi ile bir marka haline dönüşmüş firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Stor Perde Yıkama Ümitköy ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi düşünen bir yol izlemekten ve sizlere daha kaliteli bir temizlik sunmaktan onur duyuyor Ümitköy Stor Perde Yıkama ailesi Ankara’nın her yerine hizmet etmekten keyif alıyor ve stor perdelerinizi temizlemeye devam ediyor.

Ümitköy Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır sorusunun cevabını en detaylı hali ile almanız için sizleri bize ulaşmaya davet ediyoruz.

Etiketler

umıtkoy-stor-perde-yikama, umıtkoy-stor-perde-yikama-fiyati, umıtkoy-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-umıtkoy, umıtkoy-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ