Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

TÖREKENT STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

TÖREKENT STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Törekent Stor Perde Yıkama perdeleriniz perdelerimizdir düşüncesi doğrultusunda Törekent Stor Perde Yıkama garanti işler çıkarmaya devam ediyor. Törekent Stor Perde Yıkama Fiyatı sizi korkutmayan verdiğiniz ücreti çöpe atmanıza neden olamayan cazip fiyatlar ile perdelerinizi yıkatmanızı istiyor ve bize ulaşmanızı talep ediyoruz. Törekent Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında sadece yıkatma ücretini değil perdelerinizi alırken ödediğiniz paraları düşünen bu çerçeve doğrultusunda yaptığı yıkamaları ile siz değerli müşterilerimizin ödedikleri paraları çöpe atmıyor tam tersi kazandırıyoruz. Stor Perde Yıkama Törekent yaptığı uygulamalar ile kazandığı müşterilerini aldığı ücretten önde tutan kazandığı parayı yine sizlerin alacağı hizmetlere yatıran firmamız sizin için yıkama tesisini yenilemiş daha büyük bir mekânda daha çok personel ve aletler ile çalışmalarına hız kazandırmıştır.

Törekent Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır bu konu hakkında sizlerin en açık hali ile bilgilenmenizi sağlayabilecek yazılarımız sitemizde yer almaktadır.

Etiketler

törekent-stor-perde-yikama, törekent-stor-perde-yikama-fiyati, törekent-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-törekent, törekent-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ