Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KURTULUŞ STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KURTULUŞ STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Kurtuluş Stor Perde Yıkama evlerinizde pencerelerinize takarak dışarıdan içerinin görünmesini ve sizi rahatsız eden ışıkların içeriye girişini engellemek için kullandığınız stor perdeleriniz zamanla kirlenmektedir. Kurtuluş Stor Perde Yıkama Fiyatı stor perdelerini en ucuza yıkayan firma Kurtuluş Stor Perde Yıkama benimde perdelerimi yıkasın diyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Kurtuluş Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında kullandığı cihazlar sayesinde perdelerde yer alan mikropları yok eden bir sistem ile çalışmaktadır. Stor Perde Yıkama Kurtuluş adı altında perdelerinizde yer alan sarartı, leke, kir, mikrop, tüm her şey ortadan kaldırılmaktadır.

Kurtuluş Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır kullandığımız ışın cihazı ile perdelerinizin bünyesine işlemiş kirlerde üreyen bakterilerin üremesini durduruyor ve yok edilmesini sağlıyoruz sektörümüzde bir ilk ile yaptığımız bu çalışma perdelerinize en ufak bir zarar vermemektedir.

Etiketler

kurtulus-stor-perde-yikama, kurtulus-stor-perde-yikama-fiyati, kurtulus-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-kurtulus, kurtulus-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ