Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KOLEJ STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KOLEJ STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Kolej Stor Perde Yıkama kurulduğumuz günden bu güne gelene kadar siz değerli müşterilerimizin az para çok iş hayalini gerçekleştirdik ve geliştik Ankara’nın tüm ilçelerinde, semtlerinde hizmet verir hale geldik. Kolej Stor Perde Yıkama Fiyatı bu soruya cevap veren müşteri hizmetlerimiz sayesinde birçok soru işaretini ortadan kaldırdık. Kolej Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında kullandıkları ve çalıştırdıkları personelleri sayesinde en ufak atlama yapmadan temizlik yapmaktadır. Stor Perde Yıkama Kolej sizlerin en iyisini almanız için her yıl personellerini yeni bilgiler ve eskilerinin tekrarı için eğitimlere almaktadır.

Kolej Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır uç kısmında üzerinde parlak taş, süs değerinde ki herhangi bir aksesuarı perdenin kumaşına zarar vermeden söküyor işlemler bittikten sonra eski halinden hiçbir şeyi farklı olmadan tekrar perdelerinize takıyoruz.

Etiketler

kolej-stor-perde-yikama, kolej-stor-perde-yikama-fiyati, kolej-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-kolej, kolej-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ