Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KIZILAY HALI YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KIZILAY HALI YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Kızılay Halı Yıkama sayesinde halılarınız temizliğe sizde rahatlığa ulaşıyorsunuz her türlü halıyı mükemmel şekilde temizleyen firmamız Kızılay Halı Yıkama sizleri için artık Ankara’da faaliyet gösteriyor. Kızılay Halı Yıkama Fiyatı şu ana kadar gördüğünüz duyduğunuz fiyatları unutun onlara gerek kalmadı çünkü alanının en uygun fiyatları bizde Kızılay Halı Yıkama müşteri temsilcileri sizlerin fiyatlarımızı öğrenmenizi amaçlamaktadır. Kızılay Halı Yıkayan Firmalar arasında teknoloji harikası aletleri ile halı yıkama faaliyeti yapan firmamız sizler için en iyisi inancıyla yoluna devam etmektedir. Halı Yıkama Kızılay ailesi sizlerin zor zahmet yaptığı halı yıkamayı teknolojik aletler sayesinde kolaylıkla yıkamaktadır.

Kızılay Halı Yıkama Nasıl Yapılır halılarını büyük yıkama yapılan bölüme alındıktan sonra sabunlar, leke çıkarıcılar ile köpüklü bir yıkamadan geçirilir 3 sefer yapılan bu köpüklü yıkamanın ardından durulanarak kurutma işlemine oradan da paketleme ile evinize halılarınız teslim edilir.

ETİKETLER

kizilay-hali-yikama, kizilay-hali-yikama-fiyati, kizilay-hali-yikayan-firmalar, hali-yikama-kizilay, kizilay-hali-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ