Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KIRKKONAKLAR STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KIRKKONAKLAR STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Kırkkonaklar Stor Perde Yıkama olarak yıllardır yaptığımız işin karşılığında gördüğümüz müşteri memnuniyeti ve ilgisi ile hizmetimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Kırkkonaklar Stor Perde Yıkama Fiyatı sorusuna cevabı en uygun fiyat listesi ile müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılayacaktır. Kırkkonaklar Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında gördüğü müşteri memnuniyeti ve ilgisi ile yoluna hız kesmeden devam eden firmamız Ankara’nın her yerinde stor perde yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Stor Perde Yıkama Kırkkonaklar ailesi de sizin bütçenizi düşünüyor yaptığı temizliğin yanında uyguladığı kampanyalar sayesinde her zaman müşteri memnuniyeti kazanmış ve kazanmakta olan firmamız stor perde yıkama işinde yoluna devam etmektedir.

Kırkkonaklar Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır kullandığımız ekipmanlar halınızın yüzeyinde bulunan lekelere tamamıyla işleyerek iz kalmayacak şekilde bir temizleme gerçekleştirilir perdelerinizin yüzeyinde en ufak biz zararın meydana gelmemesi için kullandığımız ekipmanların temizleme tekniği ve kullandığı aparatı yumuşak olup en ufak bir zarar meydana getirmeden yıkama işlemini gerçekleştirir.

Etiketler

kırkkonaklar-stor-perde-yikama, kırkkonaklar-stor-perde-yikama-fiyati, kırkkonaklar-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-kırkkonaklar, kırkkonaklar-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ