Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KEÇİÖREN HALI YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KEÇİÖREN HALI YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Keçiören Halı Yıkama yaptığımız kusursuz temizlik ile sadece Keçiören’de değil Ankara’nın her yerinde faaliyet göstermektedir. Keçiören Halı Yıkama aylarca kullandığınız halılarınızı çok cazip fiyatlarda yıkayan firmamız sizlerinde halısını yıkasın istiyorsanız zaman kaybetmeyin müşteri temsilcimize ulaşın. Keçiören Halı Yıkayan Firmalar arasında daima müşteri memnuniyetini gözetmiş firma Keçiören Halı Yıkama olarak her daim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Halı Yıkama Keçiören sayemizde birçok evde aileler huzurla yaşamaktadır onların kafasında sorun haline dönüşmüş halı temizliği bizim tarafımızdan sorun olmaktan çıkarılmıştır, bu temizliklerini kolaylıkla yapmak için bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Keçiören Halı Yıkama Nasıl Yapılır halılarınız ilk olarak geçtiği ön yıkamada denilen ıslama işleminden sonra leke çıkarıcılar, deterjanlar kullanılarak yapılan büyük yıkamaya geçer burada detaylı bir yıkama yapmak için alanının en kaliteli ekipmanları kullanılmaktadır.

ETİKETLER

kecioren-hali-yikama, kecioren-hali-yikama-fiyati, kecioren-hali-yikayan-firmalar, hali-yikama-kecioren, kecioren-hali-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ