Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

İVEDİK STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İVEDİK STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

İvedik Stor Perde Yıkama evlerinizin yeni detayı stor perdelerinin zor temizliğini üstlenen İvedik Stor Perde Yıkama stor perdelerinizi yıkıyor. İvedik Stor Perde Yıkama Fiyatı onlarca paralar verip evlerinize aldığınız birçok özelliğe sahip kumaştan yapılan perdeleriniz İvedik Stor Perde Yıkama ile çok uygun fiyatlara kalitesinde bozulma olmayacak temizlik garantisi ile faaliyet sürdürüyoruz. İvedik Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında garanti vererek işlerini sürdüren marka İvedik Stor Perde Yıkama sizlerin emrinde. Stor Perde Yıkama İvedik stor perdelerinizi kumaşına, desenine, rengine, boyutuna, yapımında kullanılan malzemeye uygun olan yıkama işlemine tabii tutmaktadır.

İvedik Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır sizinde evinde bulunan her türden stor perdelerinizi yıkama yerlerimizde bulunan motorlu yıkama aletlerimiz ile en ufak bir kir dahi atlanmadan boyut veya yapılışına dikkat edilerek zarar verilmeden meydana getirdiğimiz temizliği sizlerin sağlığını ve emeklerini düşünerek yapıyoruz.

Etiketler

ivedik-stor-perde-yikama, ivedik-stor-perde-yikama-fiyati, ivedik-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-ivedik, ivedik-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ