Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA HALI YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ANKARA HALI YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Ankara Halı Yıkama üstün kaliteli temizliğimiz ile Ankara’nın her yerinde size hizmet vermekteyiz. Ankara Halı Yıkama Fiyatı bu konu hakkında gerekli bilgilendirmeler için müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ankara Halı Yıkayan Firmalar arasında uzman kadrosu ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Halı Yıkama Ankara evlerinizde yere serdiğiniz desenli, tüylü, yünlü, renkli yapıya sahip düz olan her evde bulunan halılar her yıl yıkama gereken bir eşyadır.

Ankara Halı Yıkama Nasıl Yapılır sizin telefonlarımızdan bize ulaştığınız anda başlayan hizmet anlayışımız sizin müsait olduğunuz gün ve saatte evinizden teslim alınan kirli halılarınız araçlara yerleştirilir kısa bir yolculuğun ardından halı yıkama tesisimize getirilen halılarınız öncesi bir ön yıkama da denilen ıslama işlemi ardından büyük yıkama, durulama, kurutma ile devam eden aşamalar sonunda paketleme ve kapınıza teslimat ile son bulur.

ETİKETLER

ankara-hali-yikama, ankara-hali-yikama-fiyati, ankara-hali-yikayan-firmalar, hali-yikama-ankara, ankara-hali-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ