Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

TOPRAKLIK STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

TOPRAKLIK STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Topraklık Stor Perde Yıkama bir telefon ile başlayan stor perde yıkama serüveni perdelerinizi teslim ettiğimiz anda son bulur. Topraklık Stor Perde Yıkama Fiyatı bu konuda gerçekleştirdiğimiz perde yıkama serüveninin kaliteli bir şekilde ilerlemesi ve bu kaliteden herkesin faydalanması gerektiğini düşünerek fiyatlarımızı herkesin yıkattırabileceği miktarlarda tuttuk bu fiyatlarımızdan haberdar olmanız konusunda görevli firmamız müşteri temsilcileri sizlerin daima hizmetindedir. Topraklık Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında dalında vermiş olduğu üstün değerde hizmeti ile Ankara’nın birçok bölgesinde işlerini yürütmektedir. Stor Perde Yıkama Topraklık markası olarak Ankara’nın tüm bölgelerine yetişebilecek araç sayısı ile ulaşımda kolaylık sağlıyoruz.

Topraklık Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır belli bir düzenek ile çalışan perdelerinizin aşağı yukarı çalışma aksamını sökerek tahribatını önleyip yıkamaya alıyoruz ve tüm işlemlerin ardından geri takıp size teslim ediyoruz.

ETİKETLER

topraklik-stor-perde-yikama, topraklik-stor-perde-yikama-fiyati, topraklik-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-topraklik, topraklik-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ