Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

SİRKELİ STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

SİRKELİ STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Sirkeli Stor Perde Yıkama olarak sizlere uzman kadrosu ile kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sirkeli Stor Perde Yıkama Fiyatı sektöründe verdiği kaliteli hizmete rağmen en uygun fiyatları ile sizi firmamıza bekliyoruz. Sirkeli Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında verdiği kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile alanında bir fark meydana getirmiş olan firmamız size Ankara’nın her bölgesinde size hizmet vermektedir. Stor Perde Yıkama Sirkeli firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten keyif alıyoruz sizlere daha iyi bir temizlik sağlamak için alanımızda çıkan yeniliklerden gün geçmeden faydalanmaya çalışıyoruz ve sizlerin kaliteli bir hizmet almanız için çalışmaya devam ediyoruz.

Sirkeli Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır sizden teslim aldığımız perdelerinizin içerisinde oluşan bakterilerden kurtulmak için anti bakteriyel sıvılar ve sağlığa zararı olmayan birçok temizleme sıvıları ile perdelerinizi temizliyor evinize teslim ediyoruz.

ETİKETLER

sirkeli-stor-perde-yikama, sirkeli-stor-perde-yikama-fiyati, sirkeli-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-sirkeli, sirkeli-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ