Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ŞENTEPE STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ŞENTEPE STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

 

Şentepe Stor Perde Yıkama olarak dilediğiniz gibi bir temizliği Şentepe ve Ankara’nın her yerinde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Şentepe Stor Perde Yıkama Fiyatı sizlerin evlerinde ve işyerlerinde güzel görüntüye sahip stor perdelerinizi en uygun fiyat karşılığında yıkıyoruz sizde kirli görüntüye sahip perdelerinizi en uygun fiyatlarla yıkatmak istiyorsanız müşteri hizmetlerinden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Şentepe Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında bir marka değeri taşıyan firmamız sizlere bölge sınırlaması olmadan hizmet vermeye devam etmektedir. Stor Perde Yıkama Şentepe evinizin, ofisinizin, size ait herhangi bir odanın bir parçası olan stor perdelerinizin zarar görmeden temizlenmesini istiyorsanız Şentepe Stor Perde Yıkama’ya ulaşmalısınız.

Şentepe Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır değerli müşterilerimiz en iyi hizmeti alsın diye Ankara’da kurduğumuz en üst seviye donanımlı yıkama tesislerimizde bulunan kaliteli makinelerimiz sürekli değişim ve yenileme ile perdelerinizi en uygun şekilde yıkıyor, perdelerinizi en temiz halinde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Etiketler

sentepe-stor-perde-yikama, sentepe-stor-perde-yikama-fiyati, sentepe-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-sentepe, sentepe-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ