Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ORAN STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ORAN STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Oran Stor Perde Yıkama firmamız ile tüm kadınlarımızın yüzü gülümsüyor onları sorumluluk dolu hayatında perdelerini temizleyerek yüklerini hafifletiyor ve yüzlerini güldürüyoruz. Oran Stor Perde Yıkama Fiyatı maliyeti düşük yıkama yapan firmamız her evde stor perde yıkamaya devam ediyor. Sizinde yükünüzü hafifletelim diyorsanız ve fiyatlarımız, kampanyalarımızdan haberdar olalım diyorsanız bize telefon edin yeter. Oran Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında geniş çaplı değişimleri ve çalışmaları ile firmamız Oran Stor Perde Yıkama siz değerli müşterilerimizin tercihi olmaya devam ediyor. Stor Perde Yıkama Oran yıkadığımız stor perdeleriniz bizim güvencemiz altında yıkamaya tabii tutulmaktadır.

Oran Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır perdelerinizi yıkarken kullandığımız su yıkama tesislerimizde arıtılarak %100 içilebilir kalitede su kullanıyoruz. Evinizde içtiğiniz şebeke suyundan yapılan testler sonucu daha kaliteli çıkan arıtılan suyumuz ile sizlerin perdelerini temizliyoruz.

Etiketler

oran-stor-perde-yikama, oran-stor-perde-yikama-fiyati, oran-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-oran, oran-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ