Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KONUTKENT STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KONUTKENT STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Konutkent Stor Perde Yıkama olarak Ankara’nın her yerine çalıştığı dağıtım ekibi ile bütün bölgelerde hizmet etmekteyiz. Konutkent Stor Perde Yıkama Fiyatı sizinde şaşıracağınız fiyatlar ile Konutkent Stor Perde Yıkama perdelerinizi kapınızdan teslim alıyor yıkadıktan sonra tekrar kapınıza teslim ediyor sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan müşteri temsilcimizler irtibata geçebilirsiniz. Konutkent Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında uygun bütçe, dağıtım ekibi, uyguladığı temizliği ile kalitede öncü bir marka olarak Ankara’da siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Stor Perde Yıkama Konutkent ailesi sizleri zora sokmadan herhangi bir zahmette bulunmadan evinizdeki, ofisinizdeki vb. yerlerinizdeki stor perdelerinizi sizler için temizliyor ve size teslim ediyor.

Konutkent Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır yıkama tesislerimizde bulunan hareketli içerisinde temizleme kimyasalları kullanılarak oluşan sıvıyı püskürten bir yıkama makinesi kullanılarak yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Etiketler

konutkent-stor-perde-yikama, konutkent-stor-perde-yikama-fiyati, konutkent-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-konutkent, konutkent-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ