Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KÂZIMKARABEKİR STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KÂZIMKARABEKİR STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Kâzımkarabekir Stor Perde Yıkama olarak işinde uzman firmamız sizi perde yıkama işleminden kurtaran bir hizmeti sizlere vermektedir. Kâzımkarabekir Stor Perde Yıkama Fiyatı sektörünün en uygun fiyatları ile Kâzımkarabekir Stor Perde Yıkama firması müşteri hizmetleri sizlerin telefonunu beklemektedir. Kâzımkarabekir Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında siz değerli müşterilerimizi düşünerek hareket eden bir politika izlemesi ile ismini Ankara’da duyurarak Ankara’nın her yerine hizmet etmektedir. Stor Perde Yıkama Kâzımkarabekir ailesi siz değerli müşterilerimizi düşünen politika izlemesi ile birlikte sizin zamanınızdan çalmamak için en iyi yıkamayı en kısa sürede yapan makineler kullanmaktadır.

Kâzımkarabekir Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır yıkama tesislerimizde kullanmakta olduğumuz büyük ve kaliteli makineler sayesinde her boyuttan stor perdenizi zamanınızdan çalmadan en kısa sürede en güzel yıkamayı gerçekleştirebilen makinelerimizin yıkamada kullandığı temizleme sıvılarının da kaliteli olması yıkamayı kolaylaştırdığı gibi kusursuz bir temizlikte ortaya çıkarmaktadır.

Etiketler

kazimkarabekir-stor-perde-yikama, kazimkarabekir-stor-perde-yikama-fiyati, kazimkarabekir-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-kazimkarabekir, kazimkarabekir-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ