Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KAYAŞ STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KAYAŞ STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

 

Kayaş Stor Perde Yıkama fabrikamız gün geçtikçe büyüyen güler yüzlü işine hâkim olan ekibimizle Ankara’da yoluna devam etmektedir. Kayaş Stor Perde Yıkama Fiyatı uygun ücretleri ile firmamızın müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Kayaş Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında firmamız yaptığı bilgilendirmeler ile siz müşterilerimizin aklındaki soru işaretlerini yok ederek sizlerin güvenini kazanmayı öncü etmiş bir firma olarak hizmet etmekteyiz. Stor Perde Yıkama Kayaş güler yüzlü işinde profesyonel ekibimiz ve kullandığımız ekipmanlarımızı her türlü yeniliklere açık tutarak size hizmet vermekteyiz.

Kayaş Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır Evinizin mutfak stor perdesi, salon stor perdesi ya da herhangi bir odada kullandığınız stor perdeler uzun süre kullanımı ve doğa şartlarına bağlı olarak da kirlenmektedir. Bunların başında açık kalan camdan stor perdenize sinen egzoz dumanı is kokusu ve mutfak stor perdenizde yer alan yağlanmalar yer almaktadır sizin için çıkarılması en zor görülen lekelerde bile firmamız en üst başarıyı sağlamaktadır.

ETİKETLER

kayas-stor-perde-yikama, kayas-stor-perde-yikama-fiyati, kayas-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-kayas, kayas-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ