Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KALABA STOR PERDE YIKAMA 

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KALABA STOR PERDE YIKAMA 

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Kalaba Stor Perde Yıkama olarak sizlerin yıkamakta zorlanacağınız, sizi korkutan kirleri kusursuz temizlemek için Ankara’nın her yerinde hizmet veriyoruz. Kalaba Stor Perde Yıkama Fiyatı sizin için temizlemesi güç stor perdelerinizi Kalaba Stor Perde Yıkama olarak çok uygun fiyat karşılığında sizler için temizliyoruz sizde bilgi sahibi olmak istiyorsanız zaman kaybetmeden müşteri temsilcimizle iletişime geçin. Kalaba Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında %100 güvenilir, işinin garantisini veren bir firma olarak Ankara’nın her yerinde hizmet veriyoruz. Stor Perde Yıkama Kalaba sizlere verdiği garantisi ile daha çok güvenmenizi sağlayan firma olarak sizde perdelerinizin temizliğinin garantili olmasını istiyorsanız firmamız hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Kalaba Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır sizlerin güvenini kaybetmemek için kullandığımız sürekli sürekli yenilenen ekipmanların aparat ve uygun yıkama teknikleri ile perdelerinizi kısa zamanda en iyi şekilde temizliyor ve siz değerli müşterilerimize istediğiniz temizlikte teslim ediyoruz.

Etiketler

kalaba-stor-perde-yikama, kalaba-stor-perde-yikama-fiyati, kalaba-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-kalaba, kalaba- stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ