Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

HASKÖY STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

HASKÖY STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Hasköy Stor Perde Yıkama sektöründe tanınmış bir firma olarak sizlere Hasköy ve Ankara’nın birçok yerinde size hizmet vermektedir. Hasköy Stor Perde Yıkama Fiyatı sizin bütçenize uygun teklifleri müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Hasköy Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında güveni, kalitesi, fiyat uygunluğu ile tanınmış hizmetinde yaptığı yenilikler ve kampanyalar ile bölgesinde ve Ankara’nın birçok bölgesinde de tanınmaya devam etmektedir. Stor Perde Yıkama Hasköy hizmetinde yenilikçi özelliği ve kadrosuna yenilikler hakkında verdiği eğitimi, yaptığı kampanyaları ile bölgesinde ve Ankara’da birçok ailenin evine misafir olmaya devam etmektedir.

Hasköy Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır yeni temizlik ekipmanları ile stor perdenizde bulunan kalıcı ve çıkmayacağını düşündüğünüz lekelerin birinci sınıf temizlik sıvıları ve fırçalama tekniği ile uygun temizliğe getirilene kadar perdeleriniz herhangi bir zarara uğramadan gerçekleştirilir.

ETİKETLER

hasköy-stor-perde-yikama, hasköy-stor-perde-yikama-fiyati, hasköy-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-hasköy, hasköy-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ