Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

GOP STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

GOP STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Gop Stor Perde Yıkama Ankara’nın her yerinde profesyonel stor perde temizliği hizmeti vermeye devam etmektedir. Gop Stor Perde Yıkama Fiyatı ile ilgili sorularınızın cevabı telefon hattında sizleri karşılayan müşteri temsilcilerimiz tarafından cevaplandırılmaktadır. Gop Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında profesyonel temizleme işlemi, alanının uzman personel kadrosu, üstün kalite ekipmanları ile sektöründe en iyi firma olan Gop Stor Perde Yıkama olarak Ankara’da hizmetinizdeyiz. Stor Perde Yıkama Gop yıllar sonra evlerinize giren yeni bir detay stor perdeleri demir çubuğa bağlı bir düzenek ile toplanıp açılabilen değişik kumaş kullanılarak yapılan bu perdelerin evde yıkanması güçtür biz bu güç durumu ortadan kaldırmak için yaptığımız tüm çalışmalar sonucunda stor perdelerinizi çok güzel bir temizliğe eriştiriyoruz.

Gop Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır tesislerimizde kullandığımız yıkama ürünleri hiçbir şekilde stor perdenizin açılıp kapanma düzeneği veya herhangi bir şekilde kumaşına zarar vermeyeden ortaya mükemmel bir temizlik çıkarmaktadır.

Etiketler

gop-stor-perde-yikama, gop-stor-perde-yikama-fiyati, gop-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-gop, gop-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ