Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

GAZİOSMANPAŞA STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

GAZİOSMANPAŞA STOR PERDE YIKAMA 

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama olarak sağlığa uygun bir temizliği ile Ankara’da hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama Fiyatı hem sağlığınızı hem cebinizi düşünen firma uygun fiyat teklifleri ile Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama müşteri hizmetleri telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor. Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında Ankara’nın her yerine hızlı servisi ile yetişen firmamız bölgesi ile sınırlı kalmadan Ankara’ya hizmet etmektedir. Stor Perde Yıkama Gaziosmanpaşa ailesi sizin sağlığınızı kötü etkileyebilecek kirli stor perdelerinizi hijyen kuralları ve kullandığı kaliteli temizlik kimyasalları ile sizi hasta olmaktan kurtarıyor.

Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır perdelerinizde bulunan lekelerin yumuşaması için kullanılan yumuşatıcılar, leke çıkarıcılar perdenin yüzeyine kolay çıkması için uygulanır daha sonra fırçalama işlemi ve yine burada da makinenin püskürterek lekelere etki eden kimyasalların uygulanması için makineye giren perdeleriniz 3 kez gördüğü durulama işleminin ardından kullanıma hazır halde evinize teslim edilir.

ETİKETLER

gaziosmanpasa-stor-perde-yikama, gaziosmanpasa-stor-perde-yikama-fiyati, gaziosmanpasa-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-gaziosmanpasa, gaziosmanpasa-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ