Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

FATİH STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

FATİH STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Fatih Stor Perde Yıkama verdiğim para temizlik uğruna boşa gitmesin diyorsanız doğru adrestesiniz Fatih Stor Perde Yıkama sizler için bu görevi üstleniyor. Fatih Stor Perde Yıkama Fiyatı üstlendiği görevi çok uygun fiyatlar ile yerine getiriyoruz. Fatih Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında uyguladığı metotlar ve kullandığı tüm ürünlerinin kaliteli olmasından dolayı bizi biz yapan özelliğimiz ile verdiğimiz temizlik garantisi ile çalışmalarımızı başarı ile devam ettiriyoruz. Stor Perde Yıkama Fatih başarılı çalışmalarının en büyük sebebi yapmış olduğu personel eğitimleridir. Her şeyden önce personellerimize tüm konularda verdiğimiz teorik bilgi ve kullanılan tüm malzemelerin başında göstererek, uygulatarak verdiğimiz eğitim başarımızın en büyük anahtarıdır.

Fatih Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır tesislere gelen perdeleriniz ilk başta sıcak su ile ıslama işlemi gerçekleştikten sonra sağlığa zararsız kimyasallar ile lekelerin üzerine direk uygulama ve makineden çıkan stor perdeleriniz durulama işleminin ardından paketleme ve servis ile sizlere teslim edilir.

ETİKETLER

fatih-stor-perde-yikama, fatih-stor-perde-yikama-fiyati, fatih-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-fatih, fatih-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ