Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

DİKMEN STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

DİKMEN STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Dikmen Stor Perde Yıkama ailesi olarak yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmeti her gün daha kaliteli bir hale getirerek yolumuza devam ediyoruz. Dikmen Stor Perde Yıkama Fiyatı verdiğimiz kaliteli hizmetin yanında sizlerin ödediği miktarı da az tutarak firmamızı Ankara’da duyurduk sizde kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız telefonlarımızdan bize ulaşmalısınız. Dikmen Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında firmamız cazip fiyatlar karşılığında üstün kalitede hizmet vermektedir. Stor Perde Yıkama Dikmen ailesi değerli müşterilerimizi düşünerek yıllardır işinin en iyisini ve hizmetinde üstün kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermeyi amaçlamış bu sebepten dolayı bünyesinde yenilikler yapmıştı.

Dikmen Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır yıkama personellerimizin kullandığı makineler içerisinde bulunan aparatlar sayesinde yıkamanın en önemli işlemi gerçekleştiriliyor bu işlemde kullanılan sıvılar perdelerinizde bulunan lekeleri ortadan kaldırdığı gibi yıkamanın kolaylaşmasında da önemli bir etkendir aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için sizleri firmamızla iletişime geçmenizi bekliyoruz.

ETİKETLER

dikmen-stor-perde-yikama, dikmen-stor-perde-yikama-fiyati, dikmen-stor-perde-yikayan-firmalar, dikmen-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ