Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ÇALDIRAN STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÇALDIRAN STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

 

Çaldıran Stor Perde Yıkama olarak Çaldıran bölgesinin perdeleriyle sınırlı kalmayıp Ankara’nın her bölgesine hizmet etmekteyiz. Çaldıran Stor Perde Yıkama Fiyatı siz değerli müşterilerimizin kaliteye erişmesini öncü tutan firmamız fiyat konusunda sizleri düşünerek fiyat teklifleri oluşturmuş ve fiyat konusunda aklınızdaki soruları cevaplanması için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz. Çaldıran Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında müşterilerinin kaliteye erişmesini en uygun fiyatlar ile sağlayan firmamız Ankara’nın her bölgesine hizmet etmektedir. Stor Perde Yıkama Çaldıran Ankara’nın her bölgesine hizmet eden firmamız kaliteyi ön planda tutarak sizin daha iyi bir hizmet almanızı sağlayan bir yol izlemektedir.

Çaldıran Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır sizin evlerinizin aksesuarı perdeleriniz yıkama tesislerinde bulunan ekipmanların içerisinde bulunan sıralı fırçalar sayesinde perdenizin yüzeyinde herhangi bir boşluk kalmadan her türlü yumuşatıcı, leke giderici sıvılar sayesinde perdeleriniz üst seviye kalitede temizliğe ulaştırılır.

ETİKETLER

caldiran-stor-perde-yikama, caldiran-stor-perde-yikama-fiyati, caldiran-stor-perde-yikayan-firmalar, caldiran-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ