Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

BEŞTEPE STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BEŞTEPE STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

 

Beştepe Stor Perde Yıkama olarak stor perdelerinizi ilk günkü yeniliğinde ve kalitesinde temizleme hizmeti vermektedir. Beştepe Stor Perde Yıkama Fiyatı çoğu evde dert haline gelen stor perde temizliğini çok az bir para karşılığı yapan firmamızdan sizde faydalanmak istiyorsanız firmamıza gelmeniz veya bize telefon numaralarımızdan ulaşmanız halinde gerekli bilgilendirmeyi alacaksınız. Beştepe Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında aldığı paranın karşılığında vereceği hizmeti bir borç olarak gören firma Beştepe Stor Perde Yıkama Ankara’nın her yerinde hizmetinizde. Stor Perde Yıkama Beştepe ailesi yaptığı kaliteli temizlikte aldığı parayı değil sizlere yapabileceği en kaliteli temizliği düşünerek çalışmaktadır.

Beştepe Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır perdelerinizin üzerindeki lekelerin çıkmasını sağlayan leke çıkarıcılar ve kullanılan temizlik maddeleri perdenizin yüzeyinde her yere etki edecek şekilde uygulandıktan sonra makinelerin içerisine temizlenmek üzere gönderilir orda hem temizleme hemde durulama işlemi gerçekleştikten sonra paketlenir daha sonra servis ile perdeleriniz size teslim edilir.

ETİKETLER

bestepe-stor-perde-yikama, bestepe-stor-perde-yikama-fiyati, bestepe-stor-perde-yikayan-firmalar, bestepe-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ