Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ÇANKAYA STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÇANKAYA STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Çankaya Stor Perde Yıkama Çankaya’nın birçok yerinde tanınan herkesin güvendiği bir firma Çankaya Stor Perde Yıkama olarak hizmetinizdeyiz. Çankaya Stor Perde Yıkama Fiyatı diğer firmalara oranla daha uygun fiyat teklifleri ile müşteri hizmetlerimizden istediğiniz zaman diliminde bilgi alabilirsiniz. Çankaya Stor Perde Yıkayan firmalar arasında kalite, fiyat uygunluğu, güvenilirlik ve bölge sınırlaması olmadan sizlere hizmet vermektedir. Stor Perde Yıkama Çankaya uzman kadrosu ve ekipmanları ile perdelerinizi ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

Çankaya Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır perde yıkamalarımız 10 fırçalı makinelerle yapılır. Öncelikle sıcak su yardımı ile fırçalama makinemiz özel ilaçlarımızı barındıran deterjan enjektesi yapar. Daha sonra bu ilaç stor perdenin zeminine dağıtılır. Yıkama esnasında kullanılan özel ilaçlar ve kimyasallar asla sağlığa zararlı değildir. Yüzde yüz temizlik garantili bu yıkama stor perdenize zarar vermeyeceği gibi, zaman içerisinde perdenizde biriken yağı, kiri ve anti bakterileri tamamen kaldırır. Ayrıca perdeleriniz mükemmel bir parlaklığa kavuşur. Yıkama çözeltimizin içerisinde kir ve yağ tutmayan özel bir kimyasalda bulunmaktadır. Bu kimyasallar sayesinde perdeniz uzun kullanımlarda asla yağ ve kir tutmaz.

 

ETİKETLER

cankaya-stor-perde-yikama, cankaya-perde-yikama-fiyatlari, cankaya-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-cankaya, cankaya-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ