Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

BATIKENT STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

BATIKENT STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Batıkent Stor Perde Yıkama evinize uygun temizliği ile Batıkent bölgesi ve Ankara’nın her yerinde size hizmet veriyoruz. Batıkent Stor Perde Yıkama Fiyatı sektörün en uygun fiyatlarını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Batıkent Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında verdiği hizmeti ve uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin tercihi olduk. Batıkent Stor Perde Yıkama markası olarak sizlerin tercihi olmayı amaç güderek hizmetimizde yenilikler ve en iyisini yapma azmi ile sizlere Ankara’nın her yerinde hizmet veriyoruz. Stor Perde Yıkama Batıkent en iyisini yapmaktan ve sizlerin tercihi olmaktan gurur duyuyor ve sizlere kaliteli hizmet vermek için yenilikçi bir firma olarak bölgemizde değil Ankara’nın her yerinde size hizmet veriyoruz.

Batıkent Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır tesislerimizde bulunan alanının en iyi makinelerinin içerisinde bulunan fırça tekniği ve sıcak su yardımı ile ilk aşama gerçekleştirilir ardından sağlığa zararı olmayan sıvılar ve kimyasallar kullanılarak perdeleriniz ilk günkü temizliğine ulaştırılacak.

ETİKETLER

batikent-stor-perde-yikama, batikent-stor-perde-yikama-fiyatlari, batikent-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-batikent, batikent-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ