Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ATAPARK STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ATAPARK STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Atapark Stor Perde Yıkama profesyonel ekipmanları ve eğitimlerden geçmiş personelleri ile Atapark bölgesi ve Ankara’nın her bölgesine kaliteli hizmet sunuyor. Atapark Stor Perde Yıkama Fiyatı verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla hizmet olarak alacaksınız sizde uygun fiyat karşılığı hizmet almak istiyorsanız müşteri hizmetlerinden faydalanmalısınız. Atapark Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında işini profesyonel olarak yapan firmamız daha iyi bir hizmet almanızı sağlamak için kullanılan ekipmanların en profesyonelleri ile çalışmakta ve personel kadrosunu sürekli eğitime tabii tutmaktadır. Stor Perde Yıkama Atapark sizde emek verip kazandığınız para ile aldığınız stor perdelerinizi yanlış temizlik sonucu çöp olsun istemiyorsanız Atapark Stor Perde Yıkama’ya teslim etmelisiniz.

Atapark Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır Ankara’da kurduğumuz büyük tesislerimizde ki profesyonel makinelerin içerisinde olan yıkama teknikleri ile perdenizde bulunan lekeyi çıkarmaya uygun olanı seçildikten sonra ve kullanılan antibakteriyel sıvılar yardımı ile perdelerinizdeki kirlerden eser kalmayacak şekilde evinize kullanıma hazır bir halde teslim edilir.

ETİKETLER

atapark-stor-perde-yikama, atapark-stor-perde-yikama-fiyatlari, atapark-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-atapark, atapark-stor-perde-nasil-yikanir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ