Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ANKARA STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Ankara Stor Perde Yıkama sektöre girdiğimiz günden bu güne kadar yaptığımız stor perde temizliği ile Ankara’nın hizmet sektöründe önemli yere sahip bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ankara Stor Perde Yıkama Fiyatı fiyatlarımızda yaptığımız metrekare hesabı ile adaletli bir ödeme sağlıyoruz sizde yıkattırdığınız perdeye ödenecek ücretten fazlasını ödemek istiyorsanız fabrikamıza gelmeniz veya müşteri hizmetlerimizden yardım almanızı bekliyoruz. Ankara Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında kullandığı bitkisel sabunları ile insan sağlığını etkileyen zararlı kimyasallardan uzak bir yıkama yapan firmamız sizler için en iyisini hedeflemektedir. Stor Perde Yıkama Ankara uzun yıllarını verdiği işinde her zaman siz değerli müşterilerimizi düşünmüş sizleri sağlık, ekonomik, zaman açısından zarara uğratmadan çalışmalarını sürdürmüştür.

Ankara Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır detaylı bir şekilde firmamızın web sayfasında anlattığımız nasıl yıkanır sorusuna cevabında olduğu yararlı yazılarımızdan yardım alabilirsiniz.

ETİKETLER

ankara-stor-perde-yikama, ankara-stor-perde-yikama-fiyati, ankara-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-ankara, ankara-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ