Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

AKDERE STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

AKDERE STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Akdere Stor Perde Yıkama olarak bizler Ankara’da uzman personeli ile hizmet vermektedir. Akdere Stor Perde Yıkama Fiyatı stor perde yıkamada fiyat söz konusu ise firmamız sizler için en uygun fiyatları belirlemiş olup müşteri temsilcilerimiz bu konu hakkında siz değerli müşterilerimiz iletişime geçmeniz halinde gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Akdere Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında gerek yaptığı işi gerek belirlediği uygun fiyat listesi ile Ankara’nın her yerine Akdere Stor Perde Yıkama olarak hizmet vermektedir. Stor Perde Yıkama Akdere olarak yıkama işlemini gerçekleştiren personellerimizi eğitiyor ve onların kullandığı ekipmanların bakımlarını aksatmadan yaptırıyoruz.

Akdere Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır kullandığımız ekipmanlarda bulunan parkurlara stor perdelerinizi yıkamaya uygun şekli ile yerleştirdikten sonra makinelerin içerisine gönderilen perdeler orda bulunan su ve yıkama solüsyonlarının da yıkamaya dahil edildiği yerde fırçalama işlemi ve durulama işleminin ardından perdeler temiz bir şekilde çıkarıldıktan hemen sonra kurutma işlemi gerçekleşir ve evlerinize teslim edilir.

ETİKETLER

akdere-stor-perde-yikama, akdere-stor-perde-yikama-fiyati, akdere-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-akdere, akdere-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ