Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

SARAY HALK OYUNLARI KİRALAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Başkent Organizasyon

Firma Yetkilisi: Kenan Akçahanoğlu

Gsm: 0544 271 25 48

Adres: Ankara

web: www.baskentorganizasyon.net


Herkese selamlar. Size bu sayımızda halk oyunları ekibimizden bahsedeceğiz. Profesyonel halk oyunları ekibimiz bugün aktif olarak her yörenin oyununu oynayabilmekte, amatörlerden değil tamamı profesyonel halk oyunları uzmanları tarafından kurulan bir ekiptir. Bugünlerde maalesef iki – üç kere kursa giden insanların gösterilere çıktığını dahası katıldıkları organizasyonu mahvettiklerine şahit oluyoruz. Ankara Halk Oyunları ekibi ile temasa geçtiyseniz asla kötü süprizlerle karşılaşmazsınız. Bizim en yeni arkadaşımız bile yaklaşık altı yıldır bizimle çalışmaktadır. Katıldığımız programların arasında okullar, belediyelerin gösterileri, konserler, dernek organizasyonları gibi çok kurumsal referanslarımız da vardır.

Ankara Halk Oyunları Ekibi Kiralama noktasında davulumuz ve zurnamızın artısı ile yöresel kıyafetli oyuncu arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz. Taktir edersiniz ki oyun esnasında halk oyunu ekibi oyuncularının tamamı ortak hareket etmeli tam bir uyum içinde müziğe ayak uydurmalıdırlar. Ahenksiz bir ekip bırakın insanları eğlendirmeyi organizasyon sahibini bile mahcup edecek hatalar yapabilir. Bundan yola çıkarak yapacağınız tercihin size neler katacağını bir kez daha bildirmek isteriz.

Sizinde bildiğiniz gibi halk oyunları ekibi 4 – 6 – 8 – 10 – 12 ve daha yukarı sayılardan oluşmaktadır. Bunun nedeni eşli sistemi olmasından doğan sonuçtur. Çünkü halk oyunlarında bir bayan bir bay kuralı vardır. Çiftler oyunun belirli bölümlerinde birbiri ile oynayarak ön plana çıkmaktadırlar. Bu nedenle en iyisini yapmak için çalışığımızdan ekibimizin dışardan mükemmel görünmesini istiyoruz.

Bizler ayrıca Halk Oyunları Kursu işletiyoruz. Bugüne dek binlerce kursiyerimiz oldu. Alanımızda en iyi eğitimi bizim verdiğimizden asla şüphe duymuyoruz. Değerli arkadaşlar eğer sizde halk oyunları öğrenip katıldığınız düğün ve eğlencelerde fark yaratmak istiyorsanız bizi arayın. Çok daha fazlası var. Eğitmenlerimiz ve hocalarımız her öğrencimiz ile yakından birebir ilgilenmekte ve bu bizi alanımızda gerçekten farklı kılmaktadır. Yıl sonu konserimize kadar her kursiyerimiz işini mükemmel derecede öğrenmiş olmaktadır.

Dilerse kursiyer arkadaşlarımız bizim kursumuza katıldıktan sonra eğitici olarak ta bir zaman sonra çalışabilmekte, yada sürekli gösterilerimize çıkarak halk oyunlarını meslek olarak ta yapabilmektedirler. Ankara Halk Oyunları Kiralama sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Değerli arkadaşlar Ankara Halk Oyunları fiyat tarifesi taktir edeceğiniz gibi bir çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mesela sizin programınızda bu güzide ekibin kaç saat sahne almasını istiyorsunuz, kaç oyun sergilemek istiyorsunuz gibi sebepler fiyatı yükseltmekte yada azaltmaktadır. Ayrıca talep edilen yere mesafe, yol ücretlerini kimin karşılayacağı gibi sorunlar fiyat politikasının oluşturulması için ciddi etkenler olarak göze çarpmaktadır. Bu konuda ki en net bilgiyi yukarıdaki telefonlardan bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.
saray-halk-oyunlari, saray-halk-oyunlari-ekibi, saray-halk-oyunlari-kiralama, saray-halk-oyunlari-kursu, saray-halk-oyunlari-fiyatlari, saray-en-iyi-halk-oyunlari-ekibi, saray-en-iyi-halk-ekibi-kursu

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ