Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ÇAYYOLU SEMAZEN KİRALAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Uzman Davul Zurna Kiralama

Kerim Çankal

0534 565 93 63

Adres: Ankara

web: ankaradavulzurna.net


Ankara Semazen Kiralama sayfamıza hoş geldiniz. Semazenlerimizin tamamı konularında uzman olup sizler için en iyi hizmeti sunmayı amaç edinir. Ankara Semazen Kiralama Fiyatları ile ilgili bizleri arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Değerli arkadaşlar Konya’mızın ve Mevlana hazretlerinin timsali bu güzel adeti mevlütlü düğünleriniz de, kına geceleriniz de,yaşayın ve yaşatın.

Sema kısaca mesnevi dervişlerinin dönerek yaptıkları dini ayine denir. Semazende dönerek bu ayini gerçekleştiren kişidir. Sema sırasında baş sağa doğru eğrilir. Bu Allaha karşı yakarış ve insanın yaradılış karşısında çaresizliğini ifade eder. Sema sırasında semazen ilahi bir müzik eşliğinde dönmeye başlar. Bu dönüş esnasında bir kol havaya bir kolda yere doğru doksan derece dik bir açı ile eğilir. Havadaki kol gökten alınan, yeri gösteren kol ise yere verilen anlamı taşımaktadır. Sema ruhları okşayan harika, olağan üstü bir gösteri türüdür.

Ankara semazen kiralamak ile ilgili aklınıza takılan her soru için bizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Özellikle belirtmek isteriz ki bizim sema ve semazen dışında başka hiçbir işimiz yok. Buradan herkesi uyarıyoruz. Düğünlere davul zurna kiralayan, sanatcı gönderen, komisyonla orkestra kuran kısacası her işi yapan organizasyon firmalarından uzak durun. Bu kişiler kendi bünyelerinde bu hizmeti vermemektedir. Sizden iş aldığı taktirde bu işi bizim gibi işin ehli kişilere komisyonunu alıp satmaktadır.

Bu size maliyet artışı olarak geri dönmektedir. Dahası işi kimin yaptığı bile belli değildir. Arada ki irtibat kopukluluklarında kişiler kiminle görüşeceğini bilememekte parası ödenen semazen çoğu zaman programa dahi katılmamaktadır.

Değerli arkadaşlar çok uzun süredir sizlere bu alanda hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde ki bütün aksaklıkları yakından yaşadık. Sonuç olarak bütün bu olumsuzluklara tepki olarak firmamızı kurduk. Ankara Semazen, Ankara Semazen Kiralama olarak hizmet yaptığımız sektörde çok kısa zamanda lider marka olduk.
cayyolu-semazen-kiralama, cayyolu-semazen-kiralama-fiyatlari, cayyolu-ilahi-gruplari, cayyolu-semazen-ekibi, cayyolu-en-iyi-semazen-ekibi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ