Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

BAĞLUM DAVUL ZURNA EKİBİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Başkent Organizasyon

Firma Yetkilisi: Burak AKÇAHANOĞLU

Telefon: 0546 763 23 26

Adres: Şenlik Mahallesi Beyler Sokak No: 7/B Keçiören – ANKARA

Web: www.baskentorganizasyon.net

E mail: info@baskentorganizasyon.net


Herkese iyi günler! Ankara Davul Zurna Ekibinin internet reklam sayfasına hoş geldiniz. Sizlere bu sayfada hem yaptığımız iş ile ilgili bilgiler aktaracak, hemde davul zurna gelenek ve göreneklerinin Türk toplumunda ki yerinden bahsedeceğiz. Kah yöresel müziklerimizin tadına doyum olmayan hikayelerini konuşacağız, kah en acıklı türkülerin zurnadan nağme nağme nasıl düştüğüne tanık olacağız. Değer Ankara’lılar sizler çok şanslısınız. Çünkü birbirinden güzel ve annevi geleneklerimize uygun hizmetlerimizden sadece siz yararlanabiliyorsunuz. Şehir dışında ki ziyaretcilerimize maalesef şu anda bu hizmeti sağlayamıyoruz.

DAVUL VE ZURNANIN TÜRK TOPLUMUNDA YERİ

Evet taktir edersiniz ki biz Türkler yaklaşık 3000 yıl önce tarih sayfasında boy gösterdik. Orta Asyada başlayan yolculuğumuz dünyanın her köşesine yayıldı. Tarih boyunca kurulmuş yüzü aşkın Türk devletinin de torunlarıyız. Atalarımızın kurduğu bu ülkelerden 16 tane büyük Türk imparatorlukları dünyaya’ya uzun zaman hükmetti. Biz davul ve zurnayı tarihte görüldüğümüz ilk andan itibaren kullanıyoruz. Tabii zurna dan  kastımız bugün ki modelleri değilde şu an kine çok benzeyen çalgılar. Atalarımız savaşa giderken büyük mehter davulları çalarlardı. Bu davullar düşmana korku verdiği gibi, dostunda yüreğini coştururdu.

Bunun dışında çok eski zamanlardan beri Anadolu’nun her bölgesinde düğünlerde, kına gecelerinde asker uğurlama törenlerinde hep davul ve zurna vardır. Kızlarımızı davul ve zurna ile gelin eder, askerlerimizi davul zurna ile vatan beklemeye göndeririz biz. Binlerce yıllık süre gelen geleneklerimiz arasında Ramazan demeden de olmaz. Sahur vaktine bizi uyandıran o eşsiz manileri ile davulculardır. İşte biz iliklerimize kadar işleyen bu mükemmel müzisyenleri sizlerle buluşturuyoruz. Ankara Davul Zurna Kiralama hizmetimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

ANKARA YÖRESEL KIYAFETLİ DAVUL ZURNA EKİBİ

Biz bütün samimiyetimiz ile söylüyoruz ki, bu işi yapan herkese ciddi saygı duyuyoruz. Ama kimse kusura bakmasın. Alelade günlük kıyafetlerle davul çalmak bu sanata yapılan büyük bir düşmanlıktır. Davul Zurna Ekibi yöresel kıyafetler giyinmeli, kişilerin davulcu ve zurnacı oldukları kilometrelerce öteden anlaşılmalıdır. İşinin hakkını vermeden yapan kişilerin ilk başta kendi mesleklerine saygısızlık ettikleri kanaatindeyiz. Yöresel kıyafetli, uyumlu bir davul zurna ekibi akıllardan bir daha hiç çıkmayacak bir şova imza atabilir. Bu davulcu ve zurnacının yeteneğine bağlıdır. Ankara Yöresel Kıyafetli Davul Zurna Kiralama hizmetlerimiz %100 memnuniyet garantili kusursuz bir çalışma, mükemmel bir uygulamadır.

ANKARA DAVUL ZURNA KİRALAMA

Yukarıda da bahsettiğimiz hususlarda değerli Ankaralılara Ankara davul zurna kiralama hizmetlerini çok uzun yıllardır vermekteyiz. Biz işimizi sizin asla anlayamayacağınız kadar büyük bir aşkla yapıyoruz. Yöresel Kıyafetlerimizi giyiniyor, yarım saat önce sözleştiğimiz adrese gidiyor ve kusursuz hizmet anlayışımız ile gönüllü gönüllü kendimizde eğlenerek davul zurna çalıyoruz. 

Ankara Davul Zurna Kiralama ekibi siz kaç adet isterseniz organizasyonlarınıza o kadar davulcu ve zurnacı getirebilir. Bizim ekibimizden hiçbir müzisyen insanları rahatsız edercesine bahşiş toplamaz. Düğün sahibinden yemek istemez. Program 10 – 15 dakika uzadı diye size kesinlikle sorun çıkartmaz. Bünyemizde ki her müzisyen organizasyon yerine kendi imkanları ile ulaşım sağlar ve kendi imkanları ile olay yerinden ayrılır.

ANKARA DAVUL ZURNA EKİBİ

İsminden de anlaşılacağı gibi en az iki kişiden oluşan müzisyen grubuna ekip denir. Ancak davul zurna ekibi olabilmek için sıradan bir eşleşme yeterli değildir. Ankara Davul Zurna Ekibi olarak bir müzik gurubunun adlandırılabilmesi için en az bir davulcu ve zurnacı olması gerekir. İşte en az bir davulcu ve en az bir zurnacının oluşturduğu bu mini müzik grubuna Ankara Davul Zurna Kiralama Ekibi denilmektedir. Bizim ekibimiz gerek tecrübesi, gerek enstürmanlarda ki ustalığı, gerekse iş ahlakı, dürüstlüğü, anlayışı, çalışma prensipleri ile Ankara’nın en iyi davul zurna ekibidir.

ANKARA GELİN ÇIKARTMA DAVUL ZURNA KİRALAMA

Profesyonel davul zurna ekibimizin her alanda ki faaliyetlerinden Ankara Gelin Çıkartma Davul Zurna Kiralama hizmetleri hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Gelin çıkartmayı davul zurna ile yapmanız oğlan tarafınında kız tarafınında şanı şöhretidir. Kızımızın da hayali olduğuna biz eminiz. Gelin hanım babasının kolundan, eşinin koluna davul zurna eşliğinde yürüsün. Davetliler bu anı gıpte ile izlerken siz mutluluğu, sevinci, üzüntüyü ve gururu bir arada yaşayacaksınız. Repertuarımız da her yörenin, her havası mevcuttur. Ankara Gelin Çıkartma Davul Zurna Kiralaması yaptıysanız dilediğiniz oyunu çaldırabilirsiniz.

ANKARA KINA GECESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA EKİBİ

Kına geceleri genç kızlarımızın hayallerini süsleyen, uzun zaman o geceye hazırlandıkları, gelenek ve göreneklerimiz de de çok ayrı bir yeri olan mükemmel bir adetimizdir. Bildiğiniz gibi Ülkemiz avrupa birliğine üye olduğunda Avrupa birliğinin Türkiye’ye kaldırılmasının şart koştuğu olaylardan biriydi kına geceleri. Millet vicdanı ve hükümet yetkilileri bunu bütün içtenliği ile ret etti. İşte kına gecelerimiz bizim için o kadar kutsaldır. Ve vazgeçemeyiz. Geline kına yakılmasının anlamı evine, kocasına kurban olsun anlamındadır. Aynı şekilde erkek tarafı da erkeğin ellerine evine ve karısına kurban olsun diye kına yakar. Sakın bunları geri kafalılık olarak görmeyin. Bize göre erkeğinde kadınında evine ve eşine kurban edilmesi çok kutsal bir olay. Aynı şekilde askere gidecek delikanlıların da eline Vatan’a kurban olsunlar diye kına yakmaz mıyız? 

Bu mükemmel gecede davul ve zurna ile kınanızı yakın, gülün, oynayın. Davetlilerinin ve kına sahibinin unutamayacağı bir gün yaşayın. Ankara Kına Gecesi Davul Zurna Kiralama Ekibi olarak biz sizden unutulmaz bir gece yaşamanız için telefon bekliyoruz.

ANKARA DAVUL ZURNA İLE KINAYA BASKIN

Bilirsiniz. Kız tarafı ve erkek tarafı ayrı ayrı mekanlarda kına gecelerini yapar. Kız tarafının hiç ummadığı anda erkek tarafının davul ve zurna ile kınayı basmasına kınaya baskın denir. Bu kelime tabiri değildir. Gerçek anlamda sessizce, hiçbir belirti göstermeden birden kız tarafının kapısının önünde davul zurna çalmaya ve erkek tarafı ortaya çıkmaya başlar. Bu anlarda ortaya çok eğlenceli görüntüler çıkar. Ankara Davul Zurna İle Kınaya baskın organizasyonunuzu mükemmel şekilde gerçekleştiriyoruz.

ANKARA SÜNNET İÇİN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Değerli Ankara’lılar eğer yazımızı buraya kadar okuduysanız gelin çıkartma, düğün, kına gecesi, kınaya baskın gibi bir sürü iş yaptığımızı görmüşsünüzdür. Şimdi sizlere sünnet için davul zurna kiralamanın inceliklerinden bahsedeceğiz.

Ankara Sünnet İçin Davul Zurna Kiralama işlerini yapıyoruz. Her işimizde olduğumuz kadar titiz ve garanticiyiz. Ankara Sünnet İçin Davul Zurna Kiralama hizmetinin en iyisini ve en ucuzunu bizde bulabileceğinizi biliyoruz.

ANKARA DÜĞÜN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Bu güne dek ülkemizin her köşesinden binlerce düğüne katıldık. Düğünlerde çalmak için Memleketin her köşesini arşınladık. Ankara Düğün Davul Zurna Kiralama yapmak isteyenlere yılların getirdiği tecrübe, güven ve yüksek iş ahlakı ile hizmet ediyoruz. Biz çalmaya başladığımız andan itibaren bir çok ekipten farklı olduğumuzu hemen anlayacaksınız. Size her konuda yardımcı oluyor, misafirlerinizin istek havalarını asla geri çevirmiyoruz. Ankara Düğün Davul Zurna Kiralama da kusursuz hizmet.

ANKARA NİŞAN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Nişanlar genellikle evlilik aşamasının kız isteme, söz kısmından sonra üçüncü aşamasını oluşturur. Nişanlar genel itibari ile takı takma amacı taşıyan düğüne göre yalnızca yakın aile dostlarının, yakın arkadaşlarının çağrıldığı daha küçük organizasyonlardır. Nişanlarda isteğe göre çeşitli ikramlar dağıtılırken, saz kurulur yada cd den eğlenmek, oynamak amaçlı müzik çalınır. Ama bir nişanın olmazsa olmazı Davul ve Zurnadır. Ankara Nişan İçin Davul Zurna Kiralama hizmetlerimiz yılın her günü, her ayı, her ilçede kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

ANKARA ASKER UĞURLAMA DAVUL ZURNA KİRALAMA

Askerlerimizi sizinle birlikte uğurlayalım. Genç delikanlılar vatan borcunu ödemeye giderken siz ellerine kınalarını yakın biz sizin için en güzel asker türkülerini çalalım. Gururu ve hüznü bir arada ve en yoğun yaşadığımız organizasyonlardan bir tanesidir Ankara Asker Uğurlama Davul Zurna Kiralama. Bu mükemmel müzik şölenine hepiniz davetlisiniz.

ANKARA GEZİ İÇİN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Biz millet olarak davul zurna sesine oynarız. Oynamayı da severiz. Eğer düğün dernek yoksa kurtlarımızı dökmenin başka bir yolu var. İster akrabalarınız ile ister arkadaşlarınız ile hemen bir gezi organizasyonu düzenleyin organizasyon nerede olursa olsun gelelim ve mükemmel bir gün geçirelim hep birlikte. Ankara Gezi İçin Davul Zurna Kiralama mükemmel fiyatlar.

ANKARA DAVULCU

Davulcu nedir? Davulcu Kime Denir? davul enstürmanın bütüne hakim olabilen, bu çalgıyı en doğru ritim ve notalarla çalabilen müzisyenin adıdır. Her çalgıda olduğu gibi davulda çok zor bir çalgıdır. Kulağa hoş gelen nağmeler çıkartabilmek özellikle davulda daha zordur. Ankara Davulcu Mükemmel bir müzisyendir. Ankara Davulcu Kiralama işleriniz için bizi arayın.

ANKARA ZURNACI

Ankara Zurnacı zurna çalgısını en iyi üfleyen kişiye denir. Tabirimize dikkat etmenizi istiyoruz. Çünkü zurna çalınmaz, üflenir. Genelde Zurna çalmada yapılan en büyük hata nefesin kesilmesidir. Ankara Zurnacı sektörünün en iyi zurnacısıdır. Zurnacıların hepsi şehrimizde birbirini tanır. Ankarada ki bütün zurnacılara çalmayı bizim zurnacılarımız öğretmiştir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Ankara davul zurna kiralama ekibinin aşşağıda ki bütün bölgelere hizmeti vardır. Bunu anlamak için bölge isimlerine dikkatle bakmanızı rica edeceğiz. Çünkü davul ve zurna kiralama ekibi her bölgenin sonuna gelecektir.

ankara davul zurna kiralama ekibi, keçiören davul zurna kiralama ekibi, elik davul zurna kiralama ekibi, aktepe davul zurna kiralama ekibi, atapark davul zurna kiralama ekibi, esertepe davul zurna kiralama ekibi, bağlum davul zurna kiralama ekibi, incirli davul zurna kiralama ekibi, pursaklar davul zurna kiralama ekibi, pursaklar saray davul zurna kiralama ekibi, saray davul zurna kiralama ekibi, çubuk davul zurna kiralama ekibi, akyurt davul zurna kiralama ekibi, mamak davul zurna kiralama ekibi, natoyolu davul zurna kiralama ekibi, akdere davul zurna kiralama ekibi, ayaş davul zurna kiralama ekibi, kayaş davul zurna kiralama ekibi, sincan davul zurna kiralama ekibi, etimesgut davul zurna kiralama ekibi, yenikent davul zurna kiralama ekibi, elvankent davul zurna kiralama ekibi, bağlıca davul zurna kiralama ekibi, eryaman davul zurna kiralama ekibi, yenimahalle davul zurna kiralama ekibi, batıkent davul zurna kiralama ekibi, demetevler davul zurna kiralama ekibi, kızılay davul zurna kiralama ekibi, ulus davul zurna kiralama ekibi, altındağ davul zurna kiralama ekibi, çankaya davul zurna kiralama ekibi, karapürçek davul zurna kiralama ekibi, siteler davul zurna kiralama ekibi, balgat davul zurna kiralama ekibi, dikmen davul zurna kiralama ekibi, çayyolu davul zurna kiralama ekibi, ümitköy davul zurna kiralama ekibi, bahçelievler davul zurna kiralama ekibi, beşevler davul zurna kiralama ekibi, çukurambar davul zurna kiralama ekibi

BİZE VAKİT AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

baglum-davul-zurna-ekibi, baglum-davul-zurna-kiralama-ekibi, baglum-davulcu, baglum-zurnaci, baglum-gelin-cikartma, baglum-dugun-davul-zurna, baglum-kina-gecesi-davul-zurna, baglum-davul-kiralama, baglum-zurna-kiralama, baglum-davulcu-kiralama, baglum-zurnaci-kiralama, baglum-en-iyi-davul-zurna

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ