Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ÇAYYOLU BOYA BADANA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Özben Boya Badana

Firma Yetkilisi: Ali Özben

Tel: 0532 450 76 66

Tel: 0544 278 96 65

Adres: Atış Caddesi No: 148 – A Keçiören – Ankara


Firmamız Ankara da boya badana işleri konusunda sizlere hizmet vermektedir. Boya – Badana eziyet olmaktan çıksın. Bu yazı firmamızın mükemmel işçiliği ve kadifiye elemanları ile evinizde mükemmel geçirin. Boya badana evinizde ki mikrobu kırar, sizi duvarla sinmiş olan kötü kokulardan ve mikroplardan kurtarır. Boya badana günümüzde ileri teknoloji ile yapılabilen bir sektör halini almıştır. Boya makinelerinde ve boya tüpleri ile katalogdan beğendiğiniz rengin aynısını alabilmeniz duvarınızda görebilmeniz bu sayede mümkün kılınmıştır.

Boya badanacı denilince akla ilk gelen firma Özben Boya Badana firmasıdır. Ustamız Ali bey renk tonlarını tutturma da ki ustalığı, istediğiniz ne varsa duvara aynen yansıtması, işçiliğinde ki inceliği, ve tecrübesi ile sizi şaşırtacak. Bizi aradığınız da sizin için bir randevu oluştururuz.

Uygun gördüğünüz gün ve saatte ekibimiz sizi evinde rahatsız eder.  Boya badana fiyatları taktir edersiniz ki evin metre karesine, boyaların ne kadar kirli olduğuna göre değişiklik gösterir. Mesela çok kirli bir duvar 3-4 sefer de kapanıyorsa temiz bir duvar tek seferde kapanabilir. Buda maliyeti artırır veya azaltır. Çünkü boyanın ne kadar gideceği bunlara bağlıdır ve evinizin metre karesine.

Ustalarımız sizin bütceniz dahilinde duvarınız için en uygun olan boya çeşidini size söyleyecektir. Bildiğiniz gibi plastik boya, duvar boyası, tavan boyası, su bazlı boya, silinebilir boya gibi bir çok boya çeşidi vardır. Bunun yanısıra dyo boya, polisan boya, marsall boya gibide bir sürü boya vardır. Piyasada en çok tutulanı ise filli boyadır. Ustalarımız duvarınıza bütcenize hangi markanın hangi özellikli boyası uygun ise sizleri yönlendirecektir.

Dilerseniz malzeme dahil fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Şöyle düşünün; siz belki iki yılda bir duvarınızı boyatıyorsunuz. Ama biz sezonda günlük ev boyuyoruz. Malzemelerimizi toptan alıyoruz. Dolayısı ile herhangibir yapı markete gittiğinizde size verilen fiyat ile bize verilen fiyat arasında ciddi farklar olacaktır.

Eğer duvar yüzeyi abartılı derecede tamirat, alçı gerektirmiyorsa biz duvarınızı boyanabilecek hale getiririz. Yaptığımız düzenlemeler ile alacalı dalgalı boyanın önüne geçeriz. Sizlere sunduğumuz konforun sadece tadını çıkartmak kalır. Kısmi tadilattan da asla para almayız. Boya işlemine başlamadan önce bütün eşyalarınızı ortaya toplar ve güzelce üzerlerini kapatırız. Yerlerin ve yüzeyin tamamıda kapanacaktır. Gram boya damla boya ne evinizin parkesine nede eşyalarınıza asla zarar vermez. Özben İnşaat sadece boya badana işleri için değil, aynı zamanda duvar bölme, her türlü alçıpan işleri, kanal arıza, çevre düzenlemesi, dış cephe gibi bütün ihtiyaçlarınız için sizlerin yanındadır.

ETİKETLER

cayyolu-boya-badana-adres, cayyolu-boya-badana-telefon, cayyolu-boya-badana-iletisim, cayyolu-boya-badana-ulasim, cayyolu-boya-badana-firmasi, cayyolu-boya-badana-fiyati, cayyolu-boya-badana-ustasi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ