Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

PURSAKLAR REHBERİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Pursaklar Rehberi resmi web sayfasına hoş geldiniz. Pursaklar Rehberi sizler için dijital pazarda mükemmel ötesi kurumsal bir kimlik oluşturuyor. Bu sayede Pursaklar da dilediğiniz bütün kelimelerden siz çıkıyorsunuz. Yılda elde edeceğiniz binlerce reklam görüntüleme sayısı ile potansiyel müşterileriniz size ulaşarak çok kısa zamanda ciddi kazançlar sağlamanızı kolaylaştıracak. Pursaklar Rehberi Reklam Fiyatları için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Pursaklar Rehberiniz de 5 kelime reklam paketi, 10 kelime reklam paketi, 20 kelime reklam paketi hatta 100 kelime reklam paketi bulunmaktadır. Paket fiyatlarımızda kelime sayısı artarken fiyat düşmektedir. 100 ve üzeri kelimeler için ayrıca fiyat alınız.

Pursaklar’ın her bölgesine hizmetimiz vardır. Bizde sizler gibi bu tebessüm şehrinin havasını soluyoruz. Bu nedenle komşularımız olan siz değerli esnaf arkadaşlarımıza elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Pursaklar ücretsiz rehber yayını ile parası olmasada bir çok esnafımızın ürünlerini sistemimize kolayca atıp sergilemesini, markasını internet ortamında herkese duyurabilmesini sağlıyoruz. Pursaklar Rehberi hiçbir ilçenin internet yayınına benzemez. Bizde emin olun aradığınız herşeyi bulacaksınız. Pursaklardan haberler, pursaklar vitrin reklamlar, pursaklar en iyi esnaflar, pursaklar mahalle muhtarlıkları telefonları, pursaklar resmi kurum ve kuruluşların telefonları, pursaklar alo paket yada servis hizmeti sunan lokanta ve tesisatcı, anahtarcı, kombici gibi aklınıza gelen herşeye bir tıkla ulaşabiliyorsunuz.

Zamanla değişen global dünyada tüketiciler yada web sitesi ziyaretcileri aradığını hemen bulmak ister. Eğer bir ziyaretci girdiği bir site uzun sürede açılıyorsa orayı terk eder. Bu reklam verinin yada site sahibinin ticaretini engeller. Biz de web sitemiz yazılır yazılmaz anında açılarak ziyaretciler için zaman kaybının önüne geçilir. Sizin için ise yeni bir ticaretin kapısı aralanır.

Pursaklar da sizlere yıllardır hiçbir menfaat gözetmeden hizmet vermeyi sürdüren firmamız yayın hayatına devam edebilmek ve hosting alan adı ücretini hizmet sağlayanlara paylaştırmak için reklamlarını artık ücretli yayınlama kararı almıştır. Pursaklar Rehberinin varlığını sürdürmek için zorunlu olarak aldığımız bu karara saygı duymanızı ümit ediyoruz. Mesela hastaneden çıkan herhangibir vatandaşımız Pursaklar Nöbetci Eczane yazıp bizim sistemimizde kendisine en yakın eczaneyi bulabiliyor. Biz her anlamda sizlere gerçekten faydalı oluyoruz.

Eğer bir esnaf arkadaşımız reklam vermek isterse bize bu sitede yer alan telefon numaralarından rahatlıkla ulaşabilir. Bizi aradığı anda sistemimize firmanın bilgileri ve randevusu düşecektir. Bilişimci bir arkadaşımız firma sahibinin uygun gördüğü gün ve saatte firmayı ziyaret eder. İhtiyaçları anlayan bilişimcimiz firmanın ihtiyaçlarına uygun çözümler üretir ve tekliflerini sunar. Anahtar kelimelerin belirlenmesi birinci aşamadır. Reklamın hangi etiketlerden görüneceği belirlendikten sonra reklamın içeriğine geçilir. İçerik reklama tıklayan bir ziyaretcinin karşılaşacağı sayfa anlamına gelir ve firma sahibinin isteği doğrultusunda doldurulur. Firmanın açık adresi, telefon numarası, gsm numaraları, e-mail ve varsa web sitesi bilgileri not olarak alınır, firmadan kart istenir.

Daha sonra firmanın facebook gibi ne kadar sosyal medya hesabı varsa linkeler reklam sayfasına atılmak üzere alınır. Bu reklam verenin sosyal medya hesaplarında fark edilebilirliğini ve hesaplarının takipci sayısının hızla artmasını sağlar. En son bilişimcimiz firmanın içinden ve dışından, tabelasından fotoğraflar alır. Çekilen her fotoğraf reklamlarda yayınlacaktır. Firma dilerse ekstra fotoğrafı bizim belirlediğimiz kanallarda iletir ve onları da yayınlatır.

Sayfa dizaynın da firmanın yaptığı bütün işler ön plana çıkarılır. Bu sayede site ziyaretcisi hiç zaman kaybetmeden aradığını görür. Hemen firma ile telefon bağlantısına geçer ve ilk görüşme gerçekleşir. İşte Pursaklar Rehberi nin arzu ettiği budur. Daha sonra google , yandex , yahoo , bing gibi bütün arama motorlarına firmanın pingi atılır. Firma haritası bütün arama motorlarının harita bölümüne eklenir. Bu harita arama sonuçlar da firmanın diğer firmalara nazaran fark edilebilirliğini çok büyük oranda artırır.

Son olarak firma navigasyonlara eklenir. En uzun süren çalışma budur. Çünkü navigasyon indexlemeleri yaklaşık 1 ay sürecektir. İndexleme gerçekleşir gerçekleşmez bütün akıllı telefonlar ve navigasyonlar firma ismi yazıldığında firmaya yol tarifi yapmaya başlar.

Söz konusu firmamız ödemesini gerçekleştirdiğinde reklamı aynı gün muhakkak yayınlacaktır. Reklam yayını ile birlikte son kez firmaya dönülür reklamların yayınlandığı bilgisi verilir. Bu bilgiye ek firmaya ait yönetim paneli bilgileride firma sahibi ile paylaşılır. Firma sahibi dilediği zaman sistemden giriş yaparak kendisine ait resimleri, yazıları, videoları ekleyebilir, çıkartabilir yada değiştirebilir.

İşte bu kadar sizlerde böyle bir çalışma ile kar marjınızı 2 ye katlayabilirsiniz. İlk bir hafta deneme reklamı oluşturup gelen telefonlara bakıp ödemesini 1 haftanın sonunda gerçekleştirebilirsiniz. Eğer isterseniz hemen yerinizi rezerve ettirebilir mümkün olduğu kadar anahtar kelime alıp google de komple sayfayı yaptığınız iş ile kapatabilirsiniz.

ETİKETLER

pursaklar-rehberi, pursaklar-rehberiniz, pursaklar-nobetci-eczane, pursaklar-zabita-telefon, pursaklar-karakollar, pursaklar-evlendirme-müdürlügü, pursaklar-gaz-karti, pursaklar-esnaf-rehberi, pursaklar-ucretsiz-rehber, pursaklar-ucretli-rehber, pursaklar-a101, pursaklar-enerjisa-subeleri, pursaklar-kaymakamlik, pursaklar-chp, pursaklar-mhp, pursaklar-akp

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ