Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

DAVUL ZURNA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Başkent Organizasyon

Firma Yetkilisi: Burak AKÇAHANOĞLU

Telefon: 0546 763 23 26

Adres: Şenlik Mahallesi Beyler Sokak No: 7/B Keçiören – ANKARA

Web: www.baskentorganizasyon.net

E mail: info@baskentorganizasyon.net


 

Başkent Halk Oyunları ekibi Ankara’nın en iyi müzisyenlerinden oluşmaktadır. Düğünlere, gelin çıkartmalara, asker uğurlamalara, kına gecelerine, nişanlara, okul ve eğlence gezilerine geliyoruz. Sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin her bölgesinde sizlerin yanındayız. Çocukluğumuzdan beri çalgılarımızı büyük bir aşkla çalıyoruz. Katıldığımız binlerce düğün, nişan, kına gecesinde edindiğimiz tecrübe ile her yöreye ait havaları, halayları çalabiliyoruz.

Kalabalıkları coşturmak bizim işimiz. Estürmana tam hakim davulcu ve zurnacının kalabalıkları nasıl coşturduğunu tahmin bile edemezsiniz. Biz size düğününüzün yada kınanızın yada bizi hangi organizasyona davet ettiyseniz o organizasyonun kusursuz gerçekleşeceğini vaat ediyoruz.

Bizi aradığınız anda başka davul ve zurnacılar ile aramızda ki farkı rahatlıkla anlayacaksınız. Size sunduğumuz sınırsız eğlencenin tadını çıkartmak kalacak. Organizasyonlarınızda bahşiş için herşeyi yapan, davetlileri rahatsız edercesine para toplayan kişilerle çalışmayın. Biz sizi kimseye mahcup etmeyiz.

Yukarıda ki telefonlardan bize ulaştığınız anda randevunuz tarafımızdan oluşturulur. İstediğiniz gün ve saatte adresinize davul ve zurnacılarımız gelir. Biz başkaları gibi sizin işinizi aldıktan sonra aynı gün için bize başka bir müşteri tarafından teklif edilen miktar ne olursa olsun asla sizi madur edip daha fazla kazanmanın yollarını aramayız. Yüksek ahlak, en iyiyi sizlere vermeye çalışan dürüst ve güvenilir müzisyenleriz.

Bizimle birlikte iken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Nağmelerimiz kulaklarınızda çınlarken bizi bütün yakınlarınıza komşularınıza tavsiye edecek kadar çok beğeneceksiniz. Zurna ve davul Türk adet ve göreneklerinde çok önemli bir yere sahiptir. Sizde Ankara davul zurna kiralama ekibi ile irtibata geçin en özel gününüzü bizimle süsleyin. Sizin yörenize uygun kıyafetlerimiz ve sınırsız repertuarımızla dostlarınızı hayran bırakacak, düşmanlarınızı çatlatacak bir organizasyona imza atmaya geliyoruz.

Google den bizi bulmanız tamamen bizi olumlu yorum ve tavsiyeleri ile yücelten müşterilerimiz sayesindedir. Bu anlamda bize her zaman destek olan, yakınlarına hiç çekinmeden tavsiye eden değerli dostlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz. Genç çiftlerimize mutluluklar dileriz, sünnet olan delikanlıların askerliklerini ve düğünlerini görmeyide Allah ailelerine nasip etsin. Şimdi yapmanız gereken bu makaleyi davul zurna kiralama için okuduysanız artık hiçbir arayışa girmeyin. Çünkü aradığınızı buldunuz. Hayla aklınıza takılan birşey varsa yada merak ettiğiniz hemen şimdi sayfanın üst kısmına çıkıp orada ki numaralardan bizi arayın. En içten saygı ve sevgilerimizle herkese iyi günler dileriz.

ETİKETLER
-davul-zurna, -davul-zurna-kiralama, -davul-zurna-ekibi, -davul-zurna-yoresel, -davul-zurna-fiyati, -davul-zurna-en-iyi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ