Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KEÇİÖREN REHBERİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Keçiören Rehberi – Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan inernet reklam, web sitesi çalışmaları, seo çalışmaları, profesyonel reklam danışmanlığı, adwords reklam çalışmaları, sosyal medya danışmanlığı, google harita danışmanlığı, navigasyon ekleme çalışmaları yapan profesyonel bir reklam ajansıdır. 2002 yılında Keçiören merkezli olarak kurulan firmamız 15 yıldır Ankara’nın her bölgesine faaliyet gösterdiği her alanda profesyonel çalışmalarını esnaflarımızın ayağına götürmeyi amaç edinir.

Kısa zamanda yaptığı çalışmalarla sektöründe adından sıkça söz ettiren Keçiören Rehberi kısa zaman da Keçiören de tam 1000 firmaya hizmet vermeye başlamıştır. Aktepeden, ufuktepeye, etliğe, bağluma, ataparka, kuşcağıza, esertepeye kadar her bölgede kapı çalışması yapıp müşterilerine en iyi hizmeti en ucuza sunma başarısı göstermişir.

Keçiören Rehberi 15 yılda kendisini her geçen gün yenilemiş, geliştirmiş, web dünyasında ki gelişmeleri yakından takip etmiştir. İlçemizin her ihtiyacına karşılık verebilmek için tam anlamıyla bir portal oluşturduk. Bu portal da gezilecek yerlerden, günlük aktivitelere, en iyi yemek mekanlarından, parklara, Keçiören için faydalı bilgilerden, resmi kurum kuruluşların telefonlarına kadar her bilgiyi sizler için sitemizde yayınladık. Bu sayede günlük tıklanma oranları bakımından Ankara’nın en fazla hit alan sistemini oluşturduk. Amacımız hiçbir maddi çıkara yönelmeden Keçiören de yaşayan herkesin hayatını kolaylaştırmak, Keçiören’e dair ne arıyorsa bir tıkla aradığını bulmasını sağlamaktı.

Başarılı esnaflarımızı sistemimize ücretsiz kaydederek başarılarını ödüllendirdik. Firmalarımız bu sayede hizmetlerini internet ortamın da herkesle buluşturma başarısı gösterdi. Bu olay esnaflarımızın potansiyel müşterilerine daha rahat ulaşmasını sağlarken, gelirlerinde artış olmasına neden oldu. Hem esnafımızın yüzü güldü, hem de Keçiörenli en iyi hizmeti, en uygun fiyata satın alabildi. Bugün Keçiören Rehberi sistemine 20.000 üzerinde ziyaretci, günlük yüzlerce üyelik kaydı geliyor. Mutlu olmamız için Keçiören esnaflarının ve halkının hayatını biraz olsun kolaylaştırmamız bize yeter.

Etlik Rehberi için Etliğe ayrı bir sayfa da yer verip, Etlik halkının da en güzel hizmetlerden yararlanmasını amaç ediniyoruz. Aktepe Rehberi sayfamız ise yakında faaliyete geçecek. Saylarımızı bölge bölge ayırıp detaylandırarak size en yakın kuruluşlardan hizmet almanızı sağlamak istiyoruz. Bu sayede vakit kaybının önüne geçilecek, ziyaretci memnuniyeti en üst düzeye çıkartılacak. Sonuçta Etlik Ayvalıda oturan bir hanımın Keçiören Ufuktepe ye gelerek hizmet satın alması, Aşşağıeğlenceden hizmet almasından çok daha zor. Bu sebeple Atapark Rehberi, Bağlum Rehberi, Esertepe Rehberi, İncirli Rehberi sizlere en kısa sürede hizmet edebiliyor durumda olacak.

Tabi ki her zaman yaptığımız gibi bu sayfaların esnaf kayıtlarından herhangibir ücret talep etmeyeceğiz. Biz bu işi hobi olarak yapıyoruz. Bu sayede Keçiören Rehberi her geçen gün büyüyor ve sizler için daha ne yapılabilir bunun yollarını araştırıyor. sitemizi sık kullanılanlara ekleyip bizi daha fazla ziyaret ederek, gönüllü olarak çalışan bu platforma destek olabilirsiniz. Makalemizi okuduğunuz için Keçiören Rehberi olarak teşekkür ederiz. Yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorum yaparak düşüncelerinizi, eleştirilerinizi, sistemimizde olmasını istediğiniz şeyleri bize yazabilir, titizlikle incelememizi sağlayabilirsiniz. Hoşcakalın

ETİKETLER

kecioren-rehberi, kecioren-rehberi-reklam, kecioren-rehberi-web-sitesi, kecioren-rehberi-internet-reklam, kecioren-rehberi-adres, kecioren-rehberi-kayit-fiyati, kecioren-rehberi-telefon

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ