Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

DEMETEVLER YORGAN DİKİM EVİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Yorgan Dikim Evi – Çeyiz Evi

Firma Yetkilisi: Kerim Bektaş

Tel: 356 60 73

Gsm: 0535 420 30 52

Adres: Pınarbaşı Mah. Buca Sok. No: 15 – A Keçiören/Ankara

 

Yorgan Evi sizlere Keçiören ilçesinde hizmet vermektedir. Firmamız aynı zamanda yorgan dikim evi olarak ta müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir. Ankara’nın bu mükemmel yün yorgan dikimi yapan firması ile tanışmak için acele edin. Yorgan dikimi profesyonel bir iştir. Eğer bu işi yıllarını adamış insanlara yaptırmazsanız inanın çok acı çekersiniz. Yün yorgan dikmek ise her baba yiğidin harcı değildir. Emek ister, tecrübe ister, zaman ister, ekip ister. Bu sebeple sektörümüzde görevini layıkıyla yapabilen çok az insan vardır. Aradığınız kişi bu konuda biziz. Size güzelce dekore ettiğimiz dükkanımızda en güzel yorganlarımızı dikeceğiz. Çok şanslısınız. İnternetten bizi buıldunuz. Şimdi hemen firmamızı arayıp şansınızı değerlendirmek ise size kalmış. Gerçi siz bu fırsatı kaçırmayacak kadar akıllı birine benziyorsunuz. Arama motorlarına bilinçli olarak yazıp, ne arattığınızı biliyorsunuz.
Ankara yorgan dikim evi, çankaya yorgan dikimi, Çayyolu yorgan evi, sincan yorgan dikim evi, eryaman yorgan dikim evi, batıkent yorgan evi, etimesgut yorgancı, pursaklar yorgan dikim evi gibi bütün ihtiyaçlarınızı biz karşılayabiliriz.
Firmamız çeyiz evi olarak ta hizmet vermektedir. Gelinlik kızlarımız biran önce gelip bizlere siparişlerini verebilirler. Yeni gelin takımlarının hepsi bizde mevcuttur. Özel dikilir, özellikle servis edilir. Dilerlerse kızlarımı kefilsiz, senetsiz, vadesiz taksit yaptırabilirler. EL İŞİ DANTELDEN PİDE TAKIMI VE YATAK ÖRTÜSÜ, EL İŞİ DANTELDEN MUTFAK TAKIMI,EL İŞİ SALON TAKIMI, SECCADE VE YEMEKTEYİZ TAKIMI,HER TÜRLÜ ÇEYİZLİK EŞYA firmamızda bulunur. Sorun yaşarsanız yaptığımız ürünü koşulsuz şartsız geri alırız. Eğer tamiri mümkünse tabiki önce bunu yapmaya çalışırız. Ankara Yorgan Evi, Ankara Çeyiz Evi denilince akla ilk bizim firmamız gelir. O kadar temiz ürünler dikeriz ki bizi tavsiye etmeyecek müşterimiz yoktur. Birde değerli arkadaşlar yün yorgan dikimi konusunda terzilerimizin mahareti dünyanın en iyi terzilerine taş çıkartır.
Ankara Çeyiz Evi, ümitköy çeyiz evi, balgat çeyiz evi, dikmen çeyiz evi, mamak çeyiz evi, sincan çeyiz evi gibi konularda sizlere hizmet ettiğimiz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Demek ki isteyince oluyor. Bizde bunu bildiğimiz için dikmen yorgan evi, balgat yorgan evi, çayyolu yorgan evi şubelerimizi de aktif hale getirdik. Ve şu an toplam da Ankara Yorgan Evi olarak binlerce şubemiz ile yüzbinlerce vatandaşımıza yardım elimizi uzatıyoruz.
EL İŞİ DANTEL VE KANEVİÇEDEN PİKE TAKIMI YATAK ÖRTÜSÜ YAPILIR, SECCADE VE BEBEK BATTANİYESİ bizim işimiz. Bu ürüNnleri biz dikelim var ya. Bizim diktiğimiz dikiş tutar. Sıkıysa tutmasın. Hodri meydan. DüEkkanımızı kapatır gideriz. Bunu yaparken bir an bile terettüt etmeyiz. Bu bizim için çok önemli.RESİM TAKIMI DİKİLİR, SİLKON – ELYAF – PAMUK VE YÜN TARANIR. Basit işlerinizin hiçbirinden ücret talep edilmez. Herşey para demek değil ya. Ankara Yorgan Evi sizler için az zamanımızı alan herşeyi ücretsiz yaptı. Bunun için bize bir dua etmeniz yeter. Başka hiçbir şey istemiyoruz. Biz yün yorgan diken firmalar arasında bir numarayız. Tabi ki iyi niyetimize borçlu olduğumuz çok şey var. Herşey bizden. Siz Tadını çıkartın. TOPLU YORGAN DİKİMLERİNDE EVLERE SERVİS YAPILIR. Sizin firmamızdan gelip onca yorganı elinizde götürmenize gönlümüz razı olmaz. Araçlarımızdan biri hizmetinizde. HER TÜRLÜ YORGAN SİPARİŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR. Bu biraz kendimizi tekrar oldu. Ama o kadar çok müşterimiz hayla arayıp ne iş yaptığımızı soruyor bizde çok üzüzlüyoruz.
HER TÜRLÜ YORGAN SİPARİŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR. Bunun garantisini size veriyoruz. Çeyiz ve yorgana dair, hatta özel dikimi dair ne varsa, kapı kapı gezmek zorunda değilsiniz. Biz her birini tek çatı altında topladık. Bütün hepsini zevkle, neşe ile, güle oynaya yapıyoruz. Size kalite ve şıklığın tadını çıkartmak kalıyor. Ne şanslısınız.
Biz vergiye kayıtlı bir firmayız. Ankara yün tarama, Keçiören yün tarama, pursaklar yün tarama, balgat yün tarama işlemlerimizi bile faturalandırıyoruz. Bunu yaparak devletimize de katkı sağlıyoruz ve yorgan evimizin bu sayede bereketi artıyor. Biz helal lokma yemek peşindeyiz. Eğer bu düşüncemiz olmasaydı Ankara’nın en zengin firması olurduk. Kimseyi kandırmadık, kimsenin hakkına gasp etmedik. Buyurun efendim hep birlikte gelip, Eryaman Yün Yorgan Evi ne sizde sorabilirsiniz. Eminim onlarda size aynı şeyi söyleyecekler. Yoksa amaç kastı aşmaz bizde. Eğer farklı birşey duyduysanız bunların hepsi firmamızı kötülemek isteyen mendeburların uydurmasıdır. Sakın ola itibar etmeyin. Buyurun gelin Çubuk Yorgan Evi şubemizde biz size işlerin aslını anlatalım.
Biz bu reklamı verdiysek zaten yoğun olan programımızı sıkıştırmak için değil. Amacımız bu sayfanın verimliliğini artırmak. Sizlere yorgan dikimi ile ilgili makale aktarmak. Bilgilendirmek. Yoksa bizim için paranın pul kaadar önemi yok. Zamanla ve bizi daha iyi tanıdıkca ne demek istediğimizi sizde fazlası ile anlayacaksınız. Onun dışında hiçbirşey bizim aramızı bozamaz. Ve Yorgan Dikim Evi firmamız sorunlarınızla ilgili elini taşın altına muhakkak koyacaktır. Bunun aksi düşünülemez bile. Çünkü etlik yorgan dikim evi şubemiz bu konuda resmi açıklama yaptı. Dolayısı ile iğneden ipliğe artık herşey gözlerinizin önünde. Biz farklı bir şey düşünsek bile mecburiyetten bu akımın içinde bulduk kendimizi.
Şimdi herkes konuşuyor. Sektörümüzde binlerce firma var. Şimdi onlar size bizden iyi hizmet edeceklerdi de, biz mi engelledik hizmetlerini?
Ankara el işi salon takımları, ankara el işi çeyiz takımları, ankara el işi yemek odası takımları, ankara el işi çeyizleri ni en iyi biz yapıyoruz. Zaten uzmanlık alanımız el işi çeyizler üretip, yorgan evimizin değerini çok çok yukarıya taşımak. Bu gaye bize yaşama zevki veriyor. Üç kuşaktır Ankara yün yorgan dikimi hizmeti veriyorsak bıkmadan usanmadan işte tam olarak nedeni bu.
Biz verdiğimiz bilgileri bu kadar uzun anlatarak aslında akademik makale yazmak istiyoruz. Konu bütünlüğünden uzaklaşmadan bunu yapabilirsek ne ala. Çünkü bu makale ile birlikte toplam da 150 bölge 1500 etiketten reklamlara başlayacağız. Haliyle bu işimizi zorlaştırıyor. Çünkü bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyor. Yukarlarda çıkmak istiyoruz. Ankara Çeyiz Yorgan Evi olarak daha önce değindiğimiz konulara değiniyor, mümkün oldukça kelime sayısını uzun tutmaya çalışıyoruz. Yazdıklarımızı okuyacak bir aptal bulabilirmiyiz bilmiyoruz. Ama buraya kadar gelen varsa yazık. İnanın kendisinden nefret etse yeridir. Ama biz işimizi severek yapıyoruz.
Ankara El İşi ÇeYiz Evi bugüne dek çok zor olaylar atlatmıştır. Yorgan Evimiz bir keresinde cayır cayır yanmıştır. Tamda dünyanın siparişini aldığımız, zengin oluyoruz dediğimiz bir an da. Ama bütün bu olumsuzluklara rağmen, yaptığımız onca siparişin de zarar görmesine rağmen tam bir milyon adet yün yorganı bir hafta içinde gece gündüz onlarca kişi hiç uyumayarak teslim ettik. Söyleyin kim bu kadar temiz yorgan, battaniye, yün yorgan üretebilir. Daha da yukarıda ki numaralardan firma sahibini arayıp uyarmazsanız küseriz.
Ankara da çeyiz eşyası satan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çuvaldızı kendimize , iğneyi size batıracağız. Hayalleriniz de ki gibi el örgüsü takımlarınız olacak. Çeyiz türk kızlarının vazgeçilmez bir düğün unsurudur. Binlerce yıldır Anadolunun her yerinde evlenen kızlar gelin gittiği eve çeyiz götürür. Çeyizlerinin içinde el işileri, seccadeler, oyalar, yastıklar, yün yorganlar bulunur. Anadolu toplumu çeyizi iyi olmayan gelinin dedikodusunu yapar. Kaynanalar ve damat beyler yıllarca baş kakıncı yapar. Kızlarımızın ezilip, örselenmesini istemiyoruz. Yorgan Evimiz sizler için en iyi çeyiz kombinasyonunu hayata geçirecektir. İtilip kakılmaya son. Kaynananız. Çok nankör bir insan bile olsa çeyizinize bizim sayemizde dil uzatamayacak. En mutlu en güzel günler sizi bekliyor. Ankara Yün Yorganlarınızıda dikiyoruz. Bu yüzden kafanız belki basmaz diye hemen aşşağıda nerelere hizmet verdiğimizi birkez daha arz ediyoruz.
Aktepe yorgan evi, incirli yorgan evi, esertepe yorgan evi, etlik yorgan evi, kuşcağız yorgan evi, atapark yorgan evi, bağlum yorgan evi kelimelerinden bizi aratın bulun arayın siparişinizi iki güne kadar verin. Bizi bulmalarına rağmen aramakta geciken herkese fiyat farkı yüzde yüz fazladır. Asabımızı bozmayın. Daddinizi bilmek hayatınızda yapabileceğiniz en iyi şeydir. Şimdi gelelim siparişlerinizin kaç günde teslim edileğine. Diyelim ki on bin adet yün yorgan sipariş verdiniz. Biz ne bilelim kaç günde teslim edileceğini. Bizim hizmetimiz self servis. Ekipmanlar bizden, işçilik ustalık sizden. Bu nasıl olur demeyin. Yıllardır biz dikiyoruz şimdi sıra sizde. Gelin dükkanımıza, alın iğne iplik ve çuvaldızı buyurun kendi işinizi kendiniz yapın. Biz malzemeleri vererek zaten size destek oluyoruz. Bizi uğraştırmayın. Çok Çok birde çay rica ederiz sizden. Tabi ücreti sizden.
Son olarak;
eryaman yün yorgan, mamak yün yorgan, akdere yün yorgan, abidinpaşa yün yorgan, batıkent yün yorgan, keçiören yün yorgan, aktepe yün yorgan dikimi, ankara yün yorgan diken yerler, sincan yün yorgan diken, ankara yorgancı gibi kelimelere yüklenmek istiyorum.
Kusura bakmayın. O kadar kötü durumdayız ki ne kadar çok kelime yazarsan o kadar yükselirsin dediler, özgün içerikli olsun dediler bizde yazdık. Amacımız bu sayfayı ele geçirmek. Bunu hem reklam yayınlayan hemde reklam veren insana yapmak istemezdik ama durumlarımız çok kötü. Aradık bizim reklamlarımızı yayınlamadılar. Parasıyla yaptıramadık bu işi. Bize bu sektörde firma bulduk anlaştık o yüzden başka bir firmaya veremiyoruz dediler. Ankara’nın her yerinden murat bey çıkıyor. Biz eve ekmek götüremez duruma geldik. Parayla alamadık bu şekilde alalım dedik. Hakkınızı helal edin. Rahatsızlık verdiysek özür dileriz.
Ankara Yün yorgan dikim evi sizlere yorgancılık, ev tekstil ve özel tasarım ürünlerinizde, çeyiz eşyalarında kaliteli çözümler sunmaktadir. Hayatın bir parçası olan yorganlarımız ve çeyizlerimiz en iyiyi sunmaya gayret ettiğimiz ana ürünlerimizdir. Dilerseniz siparişinizi teslim ettikten sonra teslimatı adresinize gerçekleştirebiliriz. Siparişiniz ne kadar yüklü olursa olsun söz verdiğimiz tarih ve saatte hazır ederiz. Güvenli bir alışveriş istiyorsanız, ödediğiniz paranın tam karşılığını alabileceğiniz çeyiz evimiz sizin için en doğru tercih olacaktır. Kurumsallığımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle sektörümüzün aranan, saygı gören, pazarına yön verebilen bir marka haline geldik. Bir çok ev de bugün bizim üretimimiz ürünler var.
Yorgan Evi ürünleriniz için en kaliteli kumaşları ve diğer malzemeleri seçer. Dikişte ki ustalığımız sayesinde ürünlerimizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Size duyduğumuz saygı neticesinde çok iyi yün yorganlar yaptık. Kışın sımsıcak tutar yazın serin. Senelerce güvenle kullanabilirsiniz.

Ayrıca firmamızda yastık yapımı, yatak örtüsü dikimi ve koltuk kanepe dikim işleri yapılır. Yastık mesela çok önemli bir araçtır. Yorgun vücudun uykuya ihtiyacı vardır. Sağlıklı uyku güzel bir yastıkla meydana gelir. Yün yastıklarınızın sizi rahat ettirecek kadar kaliteli, kışın sıcak tutacak kadar donanımlı olmalıdır. Tüğ gibi yünden taktir edersiniz ki iyi bir yastık çıkmaz. iyi bir yastık olmadan da kaliteli bir uykudan söz etmek mümkün olmaz. Biz sizin rahatınızı düşüneyoruz. Ankara Yastık Evinde her ihtiyaca her bütceye uygun seçenekler olduğunu sizlere bir kez daha hatırlatıyoruz.

Aynı şekilde sıfır koltuk alıyorsunuz. Misafir ağırlıyorsunuz. Belki onbinlerce lirayı koltuk mobilyalarına harcıyorsunuz. Sonra o koltuklara içecekler, yiyecekler dökülüyor. Hal böyle olunca koltuk kumaşı leke tutuyor. Hele birde küçük çocuklarınız varsa. Baş olmaz küçük yaramazlar. Yada çocuklu misafirleriniz geliyor. Gözünüz gibi baktığınız koltuklarınızın lekesinden tiksinti duymaya başlıyorsunuz. Siz çok fazla dikkat etseniz birşey dökmeseniz bile, koltuklarınız zamanla ortamda ki toz dan bile etkilenip yağ bağlıyor. Derdiniz sona erdi. Ankara Koltuk örtüsü dikimi, ankara kanepe örtüsü dikimi hizmetinizde. Leke, kir, pas bağlamayan adam gibi kumaşlardan üretilen örtülerimiz koltuk ve kanepelerinizi korur. Onbinlerce lira vererek aldığınız takımlarınızı bir kaç yüz liraya rahatlıkla koruyabilir, en az bu örtüleri 20 yıl kullanabilirsiniz. Ankara koltuk örtüsü dikimi, Ankara kanepe örtüsü dikimi firmamıza gelin bize sadece ölçüleri verin biz gerisini hallederiz.

etiketler

yorgan-evi, yün-yorgan-evi, yorgan-dikimi, ceyiz-evi, el-isi-yapan, nevresim-takimi, yorganci, pike-takimi, battaniye, pike-dikim-evi, el-isi-dantel, el-isi-salon-takimlari, yorgan-fiyatlari, yün-yorgan-fiyatlari, yün-tarama, yün-yatak, yün-yorgan-diken-yerler, yorgan-dikimi-fiyatlari, yün-yatak-faydalimi, yün-yatak-zararlimi, yün-yatak-sagliklimi, yün-yatak-faydalari, koltuk-örtüsü-dikimi, kanepe-örtüsü-dikimi
demetevler-yorgan-evi, demetevler- yun-yorgan-evi, demetevler- yorgan-dikimi, demetevler- ceyiz-evi, demetevler- el-isi-yapan, demetevler- nevresim-takimi, demetevler- yorganci, demetevler- pike-takimi, demetevler- battaniye, demetevler- pike-dikim-evi, demetevler- el-isi-dantel, demetevler- el-isi-salon-takimlari, demetevler- yorgan-fiyatlari, demetevler- yun-yorgan-fiyatlari, demetevler- yun-tarama, demetevler- yun-yatak, demetevler- yun-yorgan-diken-yerler, demetevler- yorgan-dikimi-fiyatlari, demetevler- yun-yatak-faydalimi, demetevler- yun-yatak-zararlimi, demetevler- yun-yatak-sagliklimi, demetevler- yun-yatak-faydalari, demetevler- koltuk-ortusu-dikimi, demetevler- kanepe-ortusu-dikimi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ