Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ETİMESGUT TESİSATÇI

ETİMESGUT TESİSATÇI

 en iyi tesisat hizmetini biz veriyoruz

0530 520 44 30

 0312 269 79 57

ANKARA nın Tüm Semtlerine Hizmetimiz mevcuttur.

Etimesgut Tesisatçı

Etimesgutta Sıhhi tesisatçıları

güle oynaya tesisat işlerinizin tümünü yapıyoruz

Sıhhi tesisat, kapalı mekânlardaki, evlerde, iş yerlerinde, spor salonlarında, her türlü binanın boşluklarında yani koridorları da, hollerinde vs. borularla belirli bir düzenle döşenmiş metal veya plastik borulardan oluşur. Bu borulardan gaz da geçirilir su da geçirilir. Hatta geniş kapsamda bakarsak kullanılan malzemenin boru olması vasfıyla boru kullanılan tüm tesisatlar için bir nevi sıhhi tesisat diyebiliriz.

burada anlaşılmayacak hiçbir şey yok mesele özgün olabilmekte

Zaten Sıhhi tesisattan anlaşılması gereken en önemli gerçeklik bu tesisatlar sağlıklı şekilde yapılması konusudur. Sıhhi ile anlatılmak istenilen aslında budur. Toplumda su tesisatı olarak algılansa da sıhhi tesisat demek içinden geçirilen maddenin dünya ile temasını keserek insanların güvenliğini sağlamasından dolayı sağlıklı tesisat olarak anlamlandırılmalıdır. Sıhhi tesisat, su tesisatı olarak düşünüldüğünde Etimesgutta sıhhi tesisatçı insanların verdikleri hizmet kalitesini bilmek bu konu hakkında bilgi sahibi olmayı yeterli kılacaktır.

Çünkü sıhhi tesisatçı insanlar alanlarında uzman olarak verdikleri hizmet anlayışı sayesinde kullandıkları malzemenin sağlamlığı ve projelendirmedeki ustalıkları ile yukarıda yaptığımız açıklamaya tamamen sadık kalarak yaptıkları tesisatlar da insan sağlığını tehlikeye sokacak herhangi bir olumsuzluğa fırsat vermezler.

           Etimesgut sıhhi tesisatçı anlayışı işin bilimselliğini önemser. Tüm su tesisatları istediğiniz özelliklerde döşeme konusunda uzmanlaşmışlardır. Uzman kadrosu ile su tesisatları en sağlam şekilde yapılmasını sağlarlar. Şehrin su taşıyıcı borularından güvenle ve sisteme zarar vermeden vanalar açılır. Açılan vanalar sayesinde veya hâlihazırdaki vanaların büyük bir ustalıkla bulunarak eve bağlanması ile bu kanallardan su alınarak alınan bu su evinizin veya tesisat çektirdiğiniz her hangi bir yerin sistemlerine kısa zamanda ve sorunsuz şekilde aktarılır.

           Etimesgut tesisat servisi ise bu işi ustalıkla yapan ve alanında kendini ispatlamış kişilere denir. Diğer tüm meslek dallarındaki çalışanlar gibi işinin izin verdiği ölçüde işinin niteliği dolayısıyla insan sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir davranışta bulunamayacağı gibi çalıştığı ortamların genel düzenini, bulunduğu çevrenin insanlarının karakteristik özelliklerini dikkate alarak konuşma adabından giyimine kadar özenle ve dikkatle hareket etmelidir. Bu hizmet anlayışına sahip sıhhi tesisatçılar eliyle yapılan hizmet başarılı sonuç ve güvenli bir yaşam oluşturur.

Etimesgut’ta tesisatçı olarak, Tesisat sektöründe yaptığımız hizmetler Etimesgut’a yeni eklenen 5 mahalle ile hizmet bölgemiz artmıştır.30 Ağustos Mahallesi,  Ahi Mesut Mahallesi,  Alsancak Mahallesi,  Altay Mahallesi,  Aşağıyurtçu Mahallesi,  Atakent Mahallesi,  Ayyıldız Mahallesi,  Bağlıca Mahallesi,  Bahçekapı Mahallesi,  Balıkuyumcu Mahallesi,  Elvan Mahallesi,  Erler Mahallesi,  Eryaman Mahallesi,  Etiler Mahallesi,  Fatih Sultan Mahallesi,  Fevziye Mahallesi,  Göksu Mahallesi,  Güzelkent Mahallesi,  İstasyon Mahallesi,  Kazım Karabekir Mahallesi,  Oğuzlar Mahallesi,  Piyade Mahallesi,  Süvari Mahallesi,  Şehit Osman Avcı Mahallesi,  Şehitali Mahallesi,  Şeker Mahallesi,  Şeyh Şamil Mahallesi,  Topçu Mahallesi,  Tunahan Mahallesi,  Yapracık Mahallesi,  Yavuz Selim Mahallesi,  Yeşilova Mahallesi,  Yukarıyurtçu Mahallesi, Elvankent, Eryaman, Bağlıca, Orhun Mahallesi, Atayurt Mahallesi, Etiyaşam Mahallesi, Turkuaz Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Şehitali, Yapraçık Mahallesi

ÖZDEMİR TESİSAT

BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ