Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

DİKMEN KINA GECESİ ORGANİZASYONU

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Bade Kına Salonu

Firma Yetkilisi: Asena Hanım

Tel: +90 (0535) 214 38 84

Adres: Bade Kına Salonu – Turan Güneş Bulvarı, Hollanda Caddesi No: 7/2 Çankaya – Ankara

Web: www.hennanightankara.com

Bade Kına Organizasyonları Ankara’da kına geceleri düzenlemektedir. Nedimelerimiz ile, size özel karografilerimizle kına gecesi eğlencenizi zirveye taşıyın. İkramdan eğlenceye, danslardan salon ambiyansınıza kadar bütün organizasyonunuzu üstlenip yönetiyoruz. Size sadece en mutlu gecenizin tadını çıkartmak kalıyor. İdda ediyoruz o gün bütün arkadaşlarınız sizin yerinizde olmak isteyecek. Yıllarca unutulmayacak herkesin konuşacağı onlarca kına konseptimizden istediğinizi seçebilir, hayallerinizi bizimle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz birbirinden eğlenceli ve ilgi çekici sunumlarımız siz salona geldiğiniz andan itibaren başlar. Tahtınıza oturduğunuz andan itibaren farkımızı anlayacaksınız. Bade Kına Salonu bugüne dek yüzlerce çiftimizin mutluluğuna şahit oldu. Onların en mutlu gününe katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Salon süslemesinden, şerbetci güzellerimize, çalgıdan, müzik etkinliklerine kadar hiç bir sorun yaşamayacağınız profesyonel kına gecesi hizmetlerimiz ile talihsizlik o gün salonumuza hiç uğramayacak.

Bade kına salonları sünnet kınası organizasyonları da yapmaktadır. Delikanlılarımız için en iyisini isteyen anne ve babalarımızı firmamıza bekleriz. Dilerseniz oğlunuz yeniçerilerin taşıdığı tahta salona girer. Eğer isterseniz kendi hayal ettiğiniz karografiyi uygulayabiliriz. En özel günlerinizde yanınızdayız. Salon süslemesinden nedime kızlarımıza kadar hizmetlerin en renklisini ve rakipsizini sizler için sunuyoruz.

Bade Kına Salonu erken rezervasyonlarda %10 indirim sunuyor. Salon dahil fiyatlarımızdan yararlanabilir dilerseniz komple organizasyon hizmetleri satın alabilirsiniz. Bade kına salonu Çankaya – Hollanda caddesinde sizlere hizmet veriyor.


Etiketler

kina-organizasyonu, kina-gecesi-organizasyonu, kina-gecesi-nedime-kizlar, kina-gecesi-salonlari, sünnet-kina-gecesi, ucuz-kina-salonu, kina-gecesi-salon-süslemesi, kina-gecesi-kiralik-taht, kina-gecesi-bindalli, nedime-kiyafeti-satan-yerler
dikmen-kina-organizasyonu, dikmen- kina-gecesi-organizasyonu, dikmen- kina-gecesi-nedime-kizlar, dikmen- kina-gecesi-salonlari, dikmen- sunnet-kina-gecesi, dikmen- ucuz-kina-salonu, dikmen- kina-gecesi-salon-suslemesi, dikmen- kina-gecesi-kiralik-taht, dikmen- kina-gecesi-bindalli, dikmen- nedime-kiyafeti-satan-yerler

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ